Wpis z mikrobloga

@LilijkaK: Według mnie można obejrzeć, oglądałam dwa poprzednie sezony, teraz jestem w trakcie trzeciego. Leci jeden odcinek chyba co poniedziałek. Mają dużo konkurencji, tempo jest szybkie, dużo się dzieje. Wyciągnęłam się nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LilijkaK: oglądałam dwa sezony :) spoko, ale na chwilę robię przerwę. Oglądałam wszystkie "Miłość jest slepa" - podoba mi się:)
Jeszcze to coś, co przyjeżdżają młodzi ludzie i myślą, że będzie seks do potegi, a tu gucio. Pojawia się stożek Lana I zakaz na seks karany finansowo.
A, jeszcze to, co przyjeżdżają pary i rozdzielają się do dwóch domów. Wpuszczeni są wygłodniali single i jest szaleństwo. A drugie osoby z par
Jeszcze to coś, co przyjeżdżają młodzi ludzie i myślą, że będzie seks do potegi, a tu gucio. Pojawia się stożek Lana I zakaz na seks karany finansowo.

A, jeszcze to, co przyjeżdżają pary i rozdzielają się do dwóch domów. Wpuszczeni są wygłodniali single i jest szaleństwo. A drugie osoby z par widzą to na ekranach. I kończą się narzeczeństwa


@MajaF1: to wszystko na playerze?
A, jeszcze to, co przyjeżdżają pary i rozdzielają się do dwóch domów. Wpuszczeni są wygłodniali single i jest szaleństwo. A drugie osoby z par widzą to na ekranach. I kończą się narzeczeństwa itd.


@MajaF1: Masz na myśli tą serię ,,Wakacje od związku Dania,UK,czy Norwegia ,Australia '' o tym tu piszesz ?
@Amikamamy: nie, nie, to jest program, w ktorym sprawdzana jest wiernosc i zaufanie. To sa pary czesto z paroletnim stazem albo chcace sie pobrac itd. Rozdzieleni ogladaja na telebimie, jak zachowują sie ich połówki. Ostatnio tylko 2 pary z 5 przetrwaly. Sprawdzę tytuł i dam znać :*
@Amikamamy:
To z tym powstrzymaniem od seksu to "Too Hot to Handle", a to związkowe "Deep Fake Love".
Jeszcze jest polskie "Love Never Lies" i zagr. "Miłosć i klamstwa" - z wariografem.
Widziałam też "Piekło singli" i "Doskonale Dopasowani" (fajne :)).
Podobało mi się też "Ultimatum ślub lub rozstanie" :)
No i wszystkie "Miłość jest ślepa" :)
Jestem przerażona, ile czasu straciłam, a jednocześnie wytłumaczona, bo wcześniejsze problemy chorobowe, operacje i
Dziękuję :) ,ale czy ty oglądasz wszystko na Player ? bo np.,,Miłośc jest ślepa'' nie znalazłam na Playerze
a resztę sobie zapiszę i może wieczorem poszukam czy mam u siebie :)
@Amikamamy: większość ogladam na netfliksie, ale chyba Rosi wspominała, ze Too Hot jest na Playerze. I Wyspa. Na pewno są tam Dopasowani i taki program - przypomnialo mi się, że też ogladalam ;) - Piękna i.... hm... cholera, skleroza, Mądry czy coś w tym stylu. "Ładne" (w cudzyslowie, bo dla mnie niekoniecznie niektóre) i chłopaki komputerowcy, freeki itd. :)
@MajaF1: Próbowałam tą Wyspę, ale ledwo dotrwałam do końca 1 sezonu. Too hot tez gapiłam, może ze dwa sezony ale to już jak nie było nic innego. Najbardziej jednak lubię Love is blind.
@Brid_Get: no właśnie, ja niemal identikos :) Trochę mnie znudziły w koncu i odstawiłam. Ale ślepą miłość i mafs kocham, naprawdę :) Nie sądziłam, że te programy mnie tak wciągną.