Wpis z mikrobloga

@lexico: bzdury totalne, kobiety doskonale zdają sobie sprawę jak mocno dzieciak obniża ich pozycje na rynku matrymonialnym
Ślepe nie są, taka kobieta 5/10 jest wtedy w stanie ograniczyć wymagania do minimum byle tylko ktoś ja przygarnął
Z obserwacji środowiska w którym przebywałem tez tak to wyglądało.
Jak chodziłem do szkoły to było tam pare ciężarnych ale większość to taki typowy margines społeczny, tylko jedna była z normalnego domu, nie była jakaś
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Wzięcie kobiety z dzieckiem to już samo w sobie coś więcej niż przegryw, ale wzięcie kobiety z dzieckiem którzy mają kontakt z biologicznym ojcem to już zawiedzenie całej swojej linii genetycznej xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nie chcesz kobiety z dzieckiem innego faceta? O to bezczelny facecie, myślisz, że jesteś adonisem!? BOGIEM? CO? Chciałbyś partnerkę, która nie ma dziecka z innym? Może jeszcze żeby była szczupła i miała pracę? Kolejny frajer eh.

Gdzie są prawdziwi mężczyźni?
  • Odpowiedz
@lexico: A niechaj będzie chciał wrócić były to Cię wywali z domu na zbity pysk, nie wspominając, że nie pozwoli Ci wychować dzieci, bo to przecież nie Twoje. W zyciu. Kobieta z dziećmi to chyba tylko taka, której mąż nie żyje.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Dlaczego kobiety próbują zdjąć z siebie odpowiedzialność, skoro nawet nie próbowały się zabezpieczać, zaciążyły z nieodpowiednim facetem, to logiczne, że ich pozycja na rynku matrymonialnym znacząco spada. Ale nie, one wydają się w ogóle nie zdawać z tego sprawy xD myślą, że ich wartość na rynku matrymonialnym jest dokładnie taka sama jak przed posiadaniem dziecka XD a tak zdecydowanie nie jest
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Kobiety z dziećmi są świetne. Najlepsze z dziećmi i beciakiem. Po porodzie potrafią tak ściskać mięśnie, że są jak podwójna dziewica a jednocześnie wiedzą co i jak i lubią się wyżyć. Jednocześnie zależy im na domu i utrzymaniu więc są dyskretne. Jedyny minus jest taki, że nie można iść do niej.
  • Odpowiedz
  • 0
wystarczy odwrócić sytuację i zapytać siebie czy by się chciało samemu będąc osobą bez zobowiązań faceta z dzieckiem i wtedy więcej się widzi.


@WielkiNos Oczywiście, że jako kobieta bez dzieci i rozwodów na koncie wolałabym faceta 'bez bagażu'.
Tylko też jak się nie jest zainteresowanym relacją z dzieciatymi, można to normalnie napisać jak wypłynie, a nie odmatchowywać bez słowa.
Z drugiej strony jak ktoś ma dzieci to powinien wg mnie o tym
  • Odpowiedz
co jest nie tak z kobietami z dziećmi?


@Grymas-Tysiaclecia: za dużo min, w które można wdepnąć

- jeśli dziecko jest starsze, to na zawsze będziesz "wujkiem", bo to już wie, że pojawiłeś się w jego życiu później
- nigdy nie będziesz ojcem dziecka w oczach matki i w razie jakiegoś konfliktu masz zagwarantowane, że zostanie Ci to wypomniane
- dzieciak, wraz z dorastaniem, w sytuacjach konfliktowych zawsze użyje argumentu, że nie
  • Odpowiedz