Wpis z mikrobloga

@ksos: lewaqu, jeśli gdzieś coś jest darmowe, to nie oznacza że wszystko co sobie zażyczysz musi być darmowe.
Jeśli ten kraj jest taki zły - zrób scrapper i udostępnij API za darmo, zrobisz coś dobrego, podasz przykład. A nie, nie chcesz nic robić i udostępniać za darmo, tylko narzekasz że ktoś nie zrobił i ci nie dol. Nie widzisz tu ironii, że to ty też jesteś częścią tego kraju, gdzie się
@najbardziej-lysy juz sobie zrobilem. Bede sobie flipowal i was #!$%@? i na was prawakach zarabial cytujac klasyka XD. Moge Ci udostepnic jak chcesz? Ale za 1PLN per request ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@ksos: nie potrzebuję, a gdybym potrzebował to bym sam zrobił w parę godzin.
A dlaczego nie udostępnisz innym API? Przecież nie jesteś jednym z tych co "w tym kraju" za siku 2zł wymagają? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy jednak jesteś?
@najbardziej-lysy jak ktos poprosi to moge wrzucic na gita, co za problem - zajelo mi to 30min i drugie 15 zeby wrzucic w Grafane. Przez takich cebulakow jak ty nigdy by nie powstslo open source community, tylko polska elektroda.
@ksos: no to wrzuć śmiało, na co czekałeś? Posiadacze darmowych toalet w "normalnych" krajach też wg ciebie czekali aż ich ktoś poprosi?
Ponadto, nie prosiłeś o kod, tylko o darmowe API, jestem cierpliwy, poczekam aż dodasz, cebulaku
@ksos: no to wrzuć śmiało, na co czekałeś? Posiadacze darmowych toalet w "normalnych" krajach też wg ciebie czekali aż ich ktoś poprosi? Nie uważasz mam nadzieję że rozwój open source polega na tym że ktoś prosi kogoś coś na githuba wrzucić?
Ponadto, nie prosiłeś o kod, tylko o darmowe API, jestem cierpliwy, poczekam aż dodasz, cebulaku
@najbardziej-lysy tak, dokladnie na tym to polega. Ktos ma jakis pomysl/problem i rozwiazanie jest publicznie, baa nawet za darmo rozdajoo i nie trzeba placic, wszystko under GPU. Darmowe API z cenami mieszkan, nie do pomyslenia ze ktos takie hi-tech za darmo oferuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)