Wpis z mikrobloga

Idziem dzisiaj. Jakieś protipy? Co można wnieść, czego nie? Co sprawdzają? Po ile piwko i jak długie kolejki? Jest jakieś jedzonko znośne?
Wbijamy ekipą na płytę z tyłu (GA). Raczej nie będziemy się spieszyć, żeby być z samego przodu.
#rammstein
  • 11
  • Odpowiedz
@urus: Możesz wnieść zamkniętą butelkę napoju 0.5. Po ile piwo nie wiem ale za to możesz wnieść plecak, który oficjalnie ma format A4 - nikt tego nie sprawdzał o ile nie wchodziłeś z plecakiem podróżniczym.
  • Odpowiedz
  • 2
@urus piwo 17 zł. nawet nie leją do 3/4... kolejki duże ale jak przejdziesz po paru stanowiskach znajdzie się mniejsza kolejka. mi przyczepili się do płóciennej torby - musiałam z niej założyć rzeczy na siebie. jedzenie bardzo średni kebab 45, frytki 30 , lepiej zjeść coś przed :D
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: Można wnieść zamkniętą butelkę do 0,5l, ale na bramkach kazali mi ją otworzyć i wyrzucili zakrętkę!. Więc dziewczyny przemycały w stanikach zapasowe zakrętki do butelek. Malutką puszkę z energetykiem (nieotwartą) w ogóle wyrzucili.
Moim zdaniem to był błąd organizacyjny, bo przez głośniki mówili, że można wnosić to zamknięte picie do 0,5l, po czym były kłótnie na brankach, bo ludzie na bramkach mówili, że nie można zamkniętego, że trzeba otworzyć. Myślę,
  • Odpowiedz
@Bobokkk: To nie jest kwestia przepisów prawa - zamknięta butelka rzucona w tłum zadziała jak pocisk, z puszką tak samo. Dlatego na bramkach musisz otworzyć butelkę, tak żeby w przypadku rzucenia w tłum wytraciła swój pęd. Dziwię się tylko dlaczego wyrzucili puszkę, jak ją też można by otworzyć i spokojnie wypić na płycie
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: Można wnieść zamkniętą butelkę do 0,5l, ale na bramkach kazali mi ją otworzyć i wyrzucili zakrętkę!. Więc dziewczyny przemycały w stanikach zapasowe zakrętki do butelek. Malutką puszkę z energetykiem (nieotwartą) w ogóle wyrzucili.


Która bramka? Ja miałem niewielki plecak, dzieci też. Pan stwierdził że należy odkręcić nakrętki, ale dzieciom pozwolił zostawić. Mnie poprosił o oddanie nakrętki. Generalnie nie było jakiegoś drobiazgowego trzepania ani czepiania się rozmiarów plecaków. Zapasowe nakrętki na
  • Odpowiedz
@urus i takie info. telefony bez zasięgu, neta też nie złapiesz,


@jppwt: to standard w Chorzowie - ewidentnie Park Śląski nie jest przygotowany na taki najazd (BTW, jest jakieś info ile było osób?), w 2019 było dokładnie to samo a rok temu przy Narodowym cały czas internet śmigał. W 2019 sparzyłem się na tym, bo nawet nie dało się oddać roweru miejskiego (ja traciłem zasięg... i stacja też xD)
Mi jakiś
  • Odpowiedz
Śmieszne z tymi zakrętkami, widziałem w #!$%@? osób z woda 0.5l z zakrętkami, to były krople Beskidu zimne jeszcze, czyżby na płycie można było kupić z zakrętka, a wejść bez? (Nie sprawdzałem bo nie chciało mo sie stać w kolejce) Zreszta z roku na rok moim zdaniem jest coraz gorzej, wszędzie. I te czekanie 3.5 godziny, dobrze ze pogoda była dobra bo jakby było 30 stopni i słońce to kartki musiałby stać
  • Odpowiedz