Wpis z mikrobloga

@Smonk_Da_Wead: fun fact: nie tylko ludzie potrafią zabijać zwierzęta z innego powodu niż instynkt drapieżniczy. Delfiny chociażby. Słyną ze znęcania się nad innymi gatunkami np. rozdymką, czy potrafią być okrutne wobec nawet rekinów, które zresztą boją się delfinów. Ludzie nie są wyjątkowi pod tym względem. Natura jest po prostu okrutna i okazuje swoje okrucieństwo na wiele sposobów w zależności od gatunku.
@Headcrab_B: kiedyś nie jadłem mięsa przez parę miesięcy(miałem wtedy 5lat) bo zobaczyłem jak sąsiad łapie kurę, obcina jej głowę siekierą, puszcza a ta biega jak opętana bez głowy po ulicy. Jakiś miesiąc po odstawieniu mięsa zacząłem chudnąć i chorować. Dużo się najezdzilem przez to po lekarzach.

Na szczęście rodzice okłamali mnie, że mięsko które przywożą z zakupów pochodzi z fabryki mięska i żadna kura przy tym nie ucierpiała. Zacząłem jeść mięso
@Mtsen: nie trzeba szukać daleko. Psy zagryzaja koty których nie zjadają. Koty bawią się myszami które zamęczają na śmierć i też nie zawsze zjadają. Wystarczy się wychować na wsi xd
@Mtsen: Ogólnie jasne, ale czy można od delfina wymagać rozumienia swojego czynu? Albo od psa, kleszcza, wiewiórki itd.
Zakładam, że nie. Ale czy od człowieka można? Zakładam, że tak