Wpis z mikrobloga

Ale mnie ztriggerował ten koleś - w filmiku o tytule "Romantyczna MIŁOŚĆ jest przereklamowana!" występuje ze swoją dziewczyną (sic!) i gada takie kocopoły, że głowa mała w stylu "na związek musisz być odpowiednio przygotowany, czy to Ty chcesz w nim być czy tylko społeczeństwo wywiera na Ciebie presję?". Naprawdę reprezentanci #normictow są czasami tak odklejeni że głowa mała.

Dają rady ludziom oglądającym kanał o samorozwoju (czyli pewnie w większości samotnym mężczyznom, bo jak ktoś w związku to go rodzina interesuje bardziej jak egoistyczny "samorozwój") do których sam by się nie zastosował tj. udaj się na TERAPIĘ poukładaj sobie wszystko w głowie (ja - autor filmu - akurat nie muszę bo mam od tego dziewczynę), znajdź w sobie przestrzeń (tj, tyraj latami w pracy i na siłce, gdzie lepsza pula genetyczna korzysta z młodości) no i pamiętaj ta miłość to aż taka istotna nie jest bo zawsze możesz skupić się na tych swoich własnych egoistycznych celach - gdzie on sam bez wsparacia laski idę o zakład że by inaczej śpiewał i miał mniejszą energię do zimnych prysznicy i medytacji bez żadnego słowa wsparcia latami.

No i rady babeczki atrakcyjnej też bardzo valid, fajnie jest pouczać innych mając fotogeniczną urodę z którą w każdym większym mieście już jutro można być na 2 randkach z tindera.

Ehh nakręciłem się, ale ten filmik brutalnie pokazuje że nawet człowiek "świadomy" jak autor tego kanału niema pojęcia co się wyrabia na polach w których on nie uczestniczy. Rady i przemyślenia na poziomie "jak nie masz kasy, to idź i zarób".

#przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #samorozwoj #relacjemiedzyludzkie #30plusclub
Dietetyq - Ale mnie ztriggerował ten koleś - w filmiku o tytule "Romantyczna MIŁOŚĆ j...
  • 3
  • Odpowiedz
Z tego co opisujesz, to tylko się zgodzę z jednym poglądem - czym bardziej będziesz się skupiał (we łbie) na tej potrzebie i frustracji z nią związanej, tym gorzej.
Trzeba do tego IMHO podejść trochę pragmatycznie.
Nie drążyć swojej samotności, bo to działa odstraszająco i depresyjnie...
Oprócz tych uniwersalnych bzdur/nie bzdur o dbaniu o siebie - MGTOW itd. to trzeba jeszcze, dać sobie szansę na poznanie jakiejś laski, więc
a) trzeba się
  • Odpowiedz