Wpis z mikrobloga

#wislakrakow Emocje po meczu opadły.
Temat czy Raton czy Biegański był.
Łasicki czy Moltenis był.

Warto zatem poruszyć dlaczego Fazlagicia nawet na ławce nie ma, gdy wchodzi Olejarka, albo ten drugi wynalazek do środka pola. To robi się nie dziura, ale lej po bombie i jesteśmy niszczeni nawet przez Polonię Warszawa. Sapała na wiecznym L4 jest, Basha to kwestia 2-3 meczy aż się połamie i #!$%@? chyba Sobol sam siebie wystawi do środka pola. Tachi to ŚO.
Ogólnie moje zdanie jest takie że w zespole nie powinno być defensywnego pomocnika, bo w naszych realiach jest to alibi dla piłkarza który nic w ofensywie nie pokazuje.
  • 5
  • Odpowiedz
@1906pel: Z Fazlagicem to chyba jest tak, że my go chce sprzedać bo ma nie najmniejszy kontrakt + on chyba sam nie chce grać w pierwszej lidze, więc albo znowu go wypożyczą albo się uda go spieniężyć.
Co do tego Olejarki to on chyba nie jest defensywnym pomocnikiem, ale z przodu też nic nie pokazuje :D

Mnie bardziej dziwi, że przy takiej #!$%@? w pomocy tak łatwo się pozbyliśmy Plewki, wiem
  • Odpowiedz
@1906pel: wg Karcza Fazlagić wygląda na treningach dramatycznie i dlatego nie ma go w kadrze meczowej.

@BigFeet: już wolę dać jakiegoś młodego z rezerw czy CLJ, Plewka był tyle czasu w klubie i jego jedyny przyzwoity okres to Hyballa, gdzie jego zadania to ciągłe bieganie, odbiór/przechwyt i oddanie na skrzydło. Jakoś nie widzę, by przy obecnym poziomie gry dał więcej.
  • Odpowiedz