Wpis z mikrobloga

@repro5: @Viado czy wyburza jesteście normalni? Czy macie więcej niż 12lat? Czy iq wasze przekracza 15?
@Pr3z3z Pisze post o tym jak obecna władza kompletnie #!$%@? tak ważną sprawę jak bezpieczeństwo kraju a dwóch debili a bo konferencja a bo za pisss. No #!$%@? zygać się chce jak się czyta takich miernych i wiernych, to jak jest w tym memicznym kraju, to ze rakiety sobie spadają nijaką rowerzystka o tym informują
@repro5: poczekaj aż przyjdzie cała reszta i zrobią ci to co mówił Stonoga w to o czym mówił Stonoga ...kolejny raz, bo nie pamiętasz jak bolało poprzednim razem...pamięć się zaciera z czasem
@JBAIDONALDA: Przykro mi, ze pamięć Ci się zaciera z czasem. Jesteście na tyle młodzi, ze łykacie puste frazesy Konfy. Zgraja oderwanych od rzeczywistości szurow. Konfa to kolejna odmiana korwinistow. Pałeczkę przejmuje teraz Mentzen. Tak, wiem niskie podatki, bo nikt na to nie wpadł wcześniej.
Stonoga to kolejny człowiek, któremu brakowało władzy, ale mu sie nie udało to jego reakcja stała sie memem i dobrze się stało, bo on jako ostatni powinien
@repro5: ja to się dziwię że łykacie puste frazesy od dziesięcioleci, a bawi mnie już szczerze jak widzę te wasze żałosne kąsanie konfederacji, to faktycznie jest zagrożenie skoro aż tyle wysiłku w to wkładacie. A to znaczy, że się bardzo boicie... w końcu!
@JBAIDONALDA: szczerze to się boje, ze pójdziemy droga wschodu, będzie jeszcze większa indoktrynacja, droga w stronę autorytaryzmu z wykorzystaniem religii. Wbrew temu co gadają to spodziewam się koalicji PISu i Konfy, czyli najgorsze, co może nas spotkac. Konfederacja to jest zaprzeczenie wolności, trzeba być pozbawionym mózgu, żeby popierać partie w której jest Bosak. Człowiek, który żyje z tego, ze jest w polityce. Nie osiągnął on nic poza byciem w polityce. Łykacie