Wpis z mikrobloga

#friz #ekipa
4,50 to dobra cena czy drogo? Bo nie znam się szczerze mówiąc na tego typu produktach.
Póki co nie widziałem dziś w Warszawie w żabkach tego, pewnie Kraków pierwszy.
#famemma będzie reklamował DOZE od Buddy i Boxdela to może PrimeMMA/Clout się zgodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe który klub piłkarski będzie pierwszy, #wislakrakow pewnie bardziej potrzebuje kasy niz #cracovia ale jednak jest to liga niżej niż Ekstraklasa a Prime sponsoruje Barcelonę i Arsenal
MrBeast - #friz #ekipa 
4,50 to dobra cena czy drogo? Bo nie znam się szczerze mówiąc...

źródło: F2hPJH0XsAAQiLx

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@MrBeast: To czy coś jest drogie, czy tanie, to kwestia indywidualna. Jednej osobie szkoda wydać na napój 4,50, druga osoba byłaby skłonna wydać na niego 40,50. Każdy produkt warty jest tyle, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gulczas1337 tzn ja nie pije np Oshee a nie wiem ile kosztuje dlatego pytam czy dobra cena.
@gsl7 Friza/Ekipy. No rush - woda witaminowa bez dodatków konserwantów itd i będzie jeszcze Izotonic Rush
  • Odpowiedz
4,50 to dobra cena czy drogo?


@MrBeast: Moim zdaniem cena jest bardzo w porządku jeśli jak napisałeś już gdzieś wcześniej wyżej 2,99 zł 500 ml butelka wychodzi to mniej więcej tyle samo co Oshee to takie w niebieskich butelkach małe i ta sama pojemość.
  • Odpowiedz
@MrBeast: zazwyczaj płace za izotniki około 3,50 / 0,7 l , patrząc na to ile teraz kosztują wody smakowe to jeśli będzie to dobre to cena taka ok, jestem skłonna kupić raz na jakiś czas jeśli mi podejdzie
  • Odpowiedz