Wpis z mikrobloga

@szzzzzz: To jedyne co mi w nim przeszkadza, to zadufanie bo on doktor wielki, głosuje na konfe bo nie ma nić lepszego ale on mnie deczko wku..a z tymi swoimi wywodami ze on taki wielki doktor.
  • Odpowiedz
@Erravi: nie ma nic lepszego od grupy nacjonalistów, których program wyborczy brzmi jak gimnazjalna wersja idealnego świata? Wśród których najmądrzejszy jest typ który kompromituje się praktycznie w każdym wywiadzie? Powiedziałbym że trudno znaleźć coś gorszego
  • Odpowiedz
@szampan: @Erravi @szzzzzz moim zdaniem dużo gorszy jest Kaczyński z Morawieckim i glapinskim którzy nakładają na mnie potężny 15% podatek inflacyjny.
Nie wiem ile wy zarabiacie i mało mnie to obchodzi ale dla mnie 15% to w #!$%@? dużo. I miałbym w dupie to co mówi Mentzen gdybym nie musiał tego płacić...
  • Odpowiedz
@szampan: są lepsze np. rodzina na sowim i ma to do siebie, że banda złodziei układających pod siebie prawo i oszustów osadzających rodzinne na rządowych stołkach śmiejących się w twarz ludziom który na nich pracują i są przez nich bezczelnie okradani.
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: W zeszłam miesiącu zarobiłem 4k z tego ZUS 2.2, leasingi 1.5k opłaty stałe 2000 k i życie około 5000 k więc żyje jak pączek w maśle. Mam tych sk...nów z PIS i PO dość.
  • Odpowiedz
moim zdaniem dużo gorszy jest Kaczyński z Morawieckim i glapinskim którzy nakładają na mnie potężny 15% podatek inflacyjny.


@Chris_Karczynski: ale ty wiesz ze przy takim slaweczku to inflacja #!$%@? w kosmos?
  • Odpowiedz
to konfederacja przyjdzie i obniży te 15% inflacji do 0 bo zlikwidują 800+, 300+, kredyt 2%,...


Prawda?

... Prawda?


@dr-proktor: nieprawda, bo POPIS mają 60% poparcia jak nie więcej. Konfa nawet jeżeli będzie miała 15% i 60 posłów to nie zmieni tego betonu.

jak Mentzen obniży inflację? Chyba nie uważasz, że podnoszenie stóp procentoeych w nieskończoność i likwidacja 500/800 plus to zrobi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski bo się nie zna na ekonomii, jak ktoś go zapyta o coś merytorycznie to zbywa to "hehe żartowałem, hehe nie pamiętam, hehe ale to nie o to chodziło". poza tym uważa się za totalne guru ekonomii bo on jest DOKTOREM EKONOMII i uważa że to daje mu predyspozycje do czegokolwiek.
  • Odpowiedz
@AgentGRU: No to dobrze, że obecni i poprzedni politycy u władzy znają się na ekonomii. Straszyli deflacją której nigdy ten kraj na oczy nie zobaczy.
No dobra, to skoro obecna władza zna się na politycy to po co cokolwiek zmieniać? Moim zdaniem jak coś działa dobrze to nie warto tego zmieniać.
Są ludzie, szczególnie na wykopie którzy uważają, że teraz żyje się lepiej niz w 2019 roku, a więc mamy progres
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski a gdzie ja napisałem że obecni czy poprzedni politycy się znają na ekonomii i nie warto niczego zmieniać?
to ze Slaweczek jest świeży w polityce to jest jeszcze zbyt mało do tego, żeby rządził państwem. to jakby na stanowisko w ważnym korpo robic rekrutację na trudne stanowisko i wziąć gościa z ulicy, bo przecież ten gość jest świeży i na pewno gorzej nie zrobi niż jest
  • Odpowiedz
proponuje nie wierzyć w populizmy i politykę robiona na śmiesznych filmikach na tiktoka


@AgentGRU: A ja proponuję żebyś pisał konkrety i jakieś alternatywy, bo zachowujesz się jak Sławek na tiktoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja bym nie chciał dostac 10 lat wiezienia za obraze bozi, ale co kto woli


@wloczykij83: Tak będzie, nie zmyślasz. Do tego wyjdziemy z UE i NATO w pierwszym roku kadencji.
  • Odpowiedz