Wpis z mikrobloga

@szagatunia: Oszustów i naciągaczy należy #!$%@?ć jak tylko się da i nie ma znaczenia czy to Tuczenko czy Primemma. Jeśli faktycznie nie płacą zawodnikom to powinni być skończeni na rynku i koniec kropka.
po to ten cały teatrzyk, by oczernić federacje i bez problemu przejsc do clout


@szagatunia: bo gdyby nie ten teatrzyk to byśmy o nim teraz nie gadali. a tak jest o nim głośno, ludzie sprawdzają jego tiktoka, insta i #!$%@? wie co jeszcze. I jak dzisiaj czy tam jutro wlecą z info, że bije się na clout to będzie o tym jeszcze głośniej.
W internecie chodzi tylko o zasięgi.
@XYZ91: gdyby @Bezi77 był #!$%@? to mógłby tez mrugale ukarać raz za spóźnienie się na konferencje a dwa uderzenie rywala przed walka co mogłoby spowodować kontuzje i do walki mogłoby nie dojść, w fame boxdel dostał karę za uderzenie jozwiaka
@szagatunia: i co z tego? w sensie co to interesuje tucznika czy ludzi z clout? Prime powinno się tym zainteresować i jakoś wyjaśnić tucznika. Rozumiem, że Bezi raczej teraz nic nie może powiedzieć ale jakieś oświadczenie powinno wlecieć. Również na wykop.pl a nie tylko insta @Bezi77
@szagatunia: ja go podziwiam, że chce mu się tutaj udzielać. I przecież napisałem, że rozumiem w jakiej jest teraz sytuacji.
Ale jak już wrzucą oświadczenie na insta to może je też wrzucić tutaj. Albo lepiej nim je wrzucą na insta tak z 10 minut wcześniej tutaj to sobie odbuduje pozycje u chorągiewek.
chłopie tylko co tu napisałem od wczoraj to 2 kartki A4 oświadczenia masz.


@Bezi77: ale po co się denerwować? Wszystkiego nie czytałem bo niestety dużo tutaj wpisów debili a jednak doba ma ograniczoną ilość godzin.

zego chcecie więcej. Nigdzie indziej tak jasno nie wytłumaczyłem.


@Bezi77: Pisałeś, że nie możesz się wypowiadać więcej z racji pełnionej funkcji ale na dniach się więcej wyjaśni. Myślałem, że chodzi Ci o to, że dacie