Wpis z mikrobloga

@PanNieznanypl: o nie, do oskiego nikt nie pisze, więc wszystkie znajomości są gówno warte chlip chlip

Ja praktycznie nigdy nie piszę do nikogo pierwszy, bo... nie mam takiej potrzeby. Nie mam potrzeby opowiadania co u mnie, nie mam potrzeby słuchania co u kogoś. Zajęcie sam potrafię sobie znaleźć. Po prostu jestem samotnikiem i dobrze mi z tym. Natomiast zawsze, ale to ZAWSZE znajdę czas na spotkanie, czy rozmowę, jeśli ktoś tego
  • Odpowiedz
Wydaje mi sie, ze wina moze lezec po twojej stronie. Chyba nie bez powodu nikomu nie chce sie z toba utrzymywac kontatku?


@bezprzypau: ale to bez sensu, skoro nie chcieli by utrzymywać z nim kontaktu, to po co odpisują/wchodzą w interakcję, gdy on wyjdzie z inicjatywą? Tylko nie mówi, że "z grzeczności" xD
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: Ale to też nie jest tak, że wszyscy mają Cię w dupie - po prostu ludzie przyzwyczajają się do schematów. Tak samo jak są osoby aktywne i reaktywne towarzysko. Zawsze to Ty odzywałeś się pierwszy. Nagle przestałeś i siedzisz #!$%@?, że nikt się do Ciebie nie odzywa. Nie czarujmy się, część z Twoich znajomych zapewne ma ten urwany kontakt w dupie bo byłeś im obojętny, ale ze sporym prawdopodobieństwem są
  • Odpowiedz