Wpis z mikrobloga

#kononowicz Ciekawe jest, że w czasach popularności freak fightow nikt poza Majorem ( ͡° ͜ʖ ͡°) z uniwersum Konona nie dostał żadnej oferty walki. Tyle federacji, gal a tu nic dla co by nie mówić chyba najdłuższego i najpopularniejszego patokontentu jakim jest Konon family uniwersum. Taki Pato czy Wójcik na spokojnie mogliby gdzieś powalczyć skoro są tam większe nojnejmy od nich.
  • 17
@badreligion66: Z kim kononowicz miałby walczyć? A taki pato, Wójcik czy inne poboczne postacie to nic nie znaczą w świecie patostreamingu, znajomość kononowicza u większości "celebrytów" z YT kończy się na tym że jest znany z "nie będzie niczego" a suchodolskiego z bycia kretynem, partnerem grubego i że wąchał rozpuszczalnik no i usłyszeli o kimś takim bo zmarł.
@badreligion66: Kononowicz jest znany tylko z przeszłości, panuje takie przeświadczenie że masa osób orientuje się co robi obecnie a to gówno prawda, pamiętam po speluna mma jak jeden gościu z 1mln substrykcji oglądał urywki na swoim streamie i się pytał widzów czemu oni o kononowiczu wspominają i kim jest ten typ co ledwo mówi (suchodolski)
@badreligion66: Na alkomaster był Pezet który jest postacią poboczną w świecie Magicala jak Meksyk/Pato u Knura. Na pierwszych galach FameMMA walczyli ludzie jak Bystrzak czy TaxiZlotowa co nie oszukujmy się nie sa szeroko znani normikom. Meksyk spokojnie miał szansę być wzięty na taką galę w tamtym czasie, szkoda że widownia go nie promowała to może jakiś włodarz by się nim zainteresował. O Konona i Majora nie raz pytali Wojtka Golę to
@piSSowiec39: Ale ja nie mowie o fame mma, bo tam juz trzeba miec wieksze zasiegi. Ale juz takie prime mma czy jak to sie nazywa, to czemu nie? Gowniaki ogladaja Konona dla beki, jakby ktos sie z tego uniwersum sie pojawil to uwierz mi, ze wiecej ludzi by go kojarzylo chocby przez osobe Konona niz wielu z dupy wzietych youtuberkow.
@piSSowiec39: Ale przeca ja nie mowie o Kononie na boga :D Tylko o kims z jego otoczenia, kto moglby sie podpiac pod jego rozpoznawalne na youtube nazwisko. Pato, Wojcik czy nawet Aron na spokojnie by sie wpisali w pato gale. Smiem twierdzic, ze pies od Arona przez to, ze jest glosem tego gowno kanalu, spokojnie bylby rozpoznawalny wsrod gimby jako ochrona/redaktor Konona. Takiego Ferarriego na poczatku nie znal nikt a wiemy,
@badreligion66 Tak jak było już wspomniane wcześniej, nikt spoza wtajemniczonych w uniwersum nie zna tych postaci. Ich powiązanie z kononowiczem o niczym nie świadczy, bo większość ludzi interesuje tylko on. Gale wolą wziąć kogoś bardziej znanego, kto podbije im oglądalność.
@badreligion66: Staroszkolniak here, ale czasem mam wrażenie, że fani uniwersum żyją w jakiejś bańce xD Wydaje im się, że Konon to jest jakaś nie wiadomo jak popularna, wybitna postać, tak samo Major xD pamiętam, jak szczudlak zmienił miejsce zamieszkania, to były wpisy o jakichś wielkich śledztwach, prokuratorach, sądach xDD podczas gdy w realu dla takiego sądu to po prostu zwykła sprawa przypadkowej śmierci jakiegoś przypadkowego menela, poważni ludzie mają totalnie #!$%@?