Wpis z mikrobloga

@annielstwo: Sprawdź czy pokazuje się dobra godzina. Zegarek może być przyczyną, a wtedy możesz zacząć od przywrócenia ustawień fabrycznych. O to poprosi w pierwszej kolejności wsparcie producenta. Jeśli to nie pomoże, kontakt ze wsparciem. Zwykle to objawy padnięcia płyty głównej. Jeśli masz na gwarancji, to jak najszybciej.
Jeśli zegarek OK, to może też być, że czytasz na czymś innym i tam się zapamiętało faktycznie inne miejsce.
Czy książki wgrywać do pamięci
  • Odpowiedz
@Cyfranek kupiłam go 5 dni temu :/ nie czytam tej książki na innym uprzedzeniu ale mam Legimi na telefonie tez. Godzina jest ok. Książki czytam pobrane na ebooka za pomocą aplikacji Legimi nie zdążyłam jeszcze nic na niego ściągnąć
  • Odpowiedz
@annielstwo: Może na telefonie kartkowałeś ten tytuł? Albo coś z synchronizacją? Sprawdzaj godzinę, jaką pokazuje po wybudzeniu.
Możesz też ew. usunąć ten tytuł na czytniku i pobrać plik jeszcze raz. Może coś źle pobrało?
  • Odpowiedz
@Cyfranek dziękuje Ci bardzo będę próbować w takim razie, zobaczę jak jest z inna książka czy problem się będzie powtarzał jak tak to skontaktuje się ze sprzedawca bo mam jeszcze 25 dni na zwrot
  • Odpowiedz