Wpis z mikrobloga

siema w niedzielę czyli wczoraj zapaliłem blanta , wziąłem 5 buchow przy czym 2 mocno przytrzymałem w płucach a za 6 dni mam lot z lotniska i czy wykryją na bramkach że coś brałem a jak tak to jakie są tego konsekwencje . Będę mógł leciec?
  • 11
  • Odpowiedz
@szymoneck123: torchę przypał :O Ogólnie samo tehace będzie do 14 dni wykrywalne. Konsekwencje różne, zależy gdzie Ciebie sprawdzą, jak w kraju to tylko 48h dostaniesz i rewizja domu, a później sąd. Gorzej jak za granicą, bo mogą podciągnąć pod przemyt lub handel i będzie mega syf :/
Jak masz możliwość to poczekaj z lotem przynajmniej 10 dni, wtedy powiesz, że na imprezie masowej byłeś i może jako bierny palacz się uda.
  • Odpowiedz
  • 5
@szymoneck123 gdybyś nie przytrzymal tych 2 mocno to może by się udało. teraz wszyscy na bramkach dowiedzą się żeś ćpun. jeżeli chodzi o karę, standardowo kara śmierci
  • Odpowiedz
Jak masz możliwość to poczekaj z lotem przynajmniej 10 dni, wtedy powiesz, że na imprezie masowej byłeś i może jako bierny palacz się uda.

@szymoneck123
@P-v-E: Może i się uda ale i tak trzepanie mieszkania będzie.
  • Odpowiedz
@szymoneck123: pamiętaj że THC odkłada się we włosach, a jak wiadomo włosy rosną od cebulki.

Więc, niestety, musisz zgolić sie na łyso (włączajać to brwi/rzęsy/włosy na ciele/łonowe inaczej mogą pobrać próbkę włosów i cię dojechac pozytywnym wynikiem
  • Odpowiedz