Wpis z mikrobloga

@Kristof7: Jeżeli używasz TT czy teraz X to obserwuj R. Małolepszy ( @Bidon1972 ) on na swoim koncie pewnie będzie podawał godziny relacji i może kto będzie komentował.
Możliwe że podstawowy pakiet Polsat Sport nie wystarczy aby oglądać mecze bo rugby nie ma priorytetu na Polsacie - pewnie się zdarzy że mecze będą wciskać na dalsze kanały tj Polsat Fight lub Premium 1 i 2. Ja mam wykupiony Polsat Box -
jak Bidon podaje takie info to musi być prawda!


@Kristof7: 200% legit info. W tym roku Polsat miał prawa do Heineken Champions Cup - na każdym meczu który komentował Bidon zapraszał na wrzesień. No chyba że Polsat oje.. fikołka i coś sie zmieni
@Ice_Glaze: Przyznam, że straciłem ostatnio kontakt z rozgrywkami. Głównie przez to, że viaplay miało prawa do SNC. Ale patrząc po ogłaszanych składach to wielkich rewolucji nie widać.
@Kristof7: Na chwile obecną Viaplay to najlepsza platforma z rugby:
- angielska premiership rugby (niestety tylko z ang komentarzem), 2-3 mecze z kolejki
- United Rugby Championship (niestety tylko z ang komentarzem) 2-3 mecze z kolejki
- cały SixNations Cup z polskim komentarzem
- obecnie Summer Test mecz drużyn z 6 Narodów z polskim komentarzem

Canal+ nic juz nie ma a Polsat ma Lige Mistrzów i MŚ więc Viaplay najlepiej wypada.
@Ice_Glaze: No oferta bogata ale jak zaczynał się ruch na serwerach to i transmisja potrafiła paść.
Ja w sumie liczyłem, że przejdzie to do streamingu bo klasycznych tv zdierżyć nie mogę. Może DAZN w końcu wejdzie na rynek i coś się zmieni.
@Kristof7: Viaplay mam chyba od listopada? albo i wcześniej. Póki co tylko 2 razy miałem problemy z transmisją wiec ja nie narzekam choc słyszałem od innych że na innych transmisjach bywa różnie.
W sumie mi to wisi czy to będzie C+, Viaplay czy Polsat czy DAZN .. grunt aby była fajna oferta na rugby i nie w #!$%@?... cenie.
W Viaplay płacę 33 pln bo załapałem sie na grudniową promkę. Jak