Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: xD ale z ciebie jest znawca, typie to nie jest damksa torebka.
Tylko papierowa torba, do której pakują ci ciuchy przy kasie.

Może byś widział taką torbę, jakbyś chociaż raz kupił coś w dyskoncie "premium" a nie h&m
@kodecss:

Może byś widział taką torbę, jakbyś chociaż raz kupił coś w dyskoncie "premium" a nie h&m

Moim dyskontem premium jest salon mercedesa (nowa c-klasa zamówiona) twoim dino..... więc cichoooszaaa tam.
@Cztero0404, ciężko, żeby dyskontem premium dla 15 latka był salon Mercedesa. Tak wyglada streetwear w danej grupie spolecznej, a jego odmian jest masa. Nie wiem po co jakieś wyśmiewanie małolatów, zapomniał wół jak cielęciem był. Jeśli chcesz wiedzieć jak wyglada ten streetwear, to odwiedź strony, gdzie rzeczywiście go pokazują
@YungOTF:

Tak wyglada streetwear w danej grupie spolecznej, a jego odmian jest masa.

Nie wiem po co jakieś wyśmiewanie małolatów, zapomniał wół jak cielęciem był

Właśnie dla tego, że wół też był cielęciem to wyśmiewa. To nie jest absolutnie żaden streetwear i przestańmy robić panią lekkich obyczajów z logiki chociaż wiem obecnie nim nazywane jest totalnie wszystko gdyby tumblr girl w 2023 roku było dalej modne to też nazywano by je
@Cztero0404 niestety lub stety, ale streetwear to wszystko i nawet te tumblr jakby było modne. Jaka jest dla Ciebie definicja streetwearu? Do wyglądanie jak z pokazu homoseksualnego projektanta to im daleko
@YungOTF:

niestety lub stety, ale streetwear to wszystko i nawet te tumblr jakby było modne.

I widzisz, tutaj pojawia się taki problem dość ogromny iż zazwyczaj osoby które twierdzą, że streetwearem może być wszystko jednocześnie mówią co nim może być a co nie jak kiedyś Wujek Rada na swoich filmach przykładowo.

Jaka jest dla Ciebie definicja streetwearu?

Jakby to wytłumaczyć, zawsze mówiło się iż 5 elementem kultury Hip-Hop takim trochę nieoficjalnym
@Cztero0404: Wujek Rada jest osobą opiniotwórczą wśród ludzi, którzy dopiero wkraczają w ten świat. A jeśli wejdą poziom wyżej, to skumają jakie głupoty gadał. Zgodzę się co do 5 elementu. Też się wywodzę z tej kultury, ale wszystko ewoluuje i się zaciera. Raperzy ubierają się u projektantów, młodzież próbuje to naśladować, tworzą się różne odłamy. Na pewno nie można nazwać wszystkiego rapem, ale coraz więcej rzeczy można tak nazwać, a nie
Wujek Rada jest osobą opiniotwórczą wśród ludzi, którzy dopiero wkraczają w ten świat.


@YungOTF: Oczywiście, że jest osobą opiniotwórczą. To chociażby swojego czasu w dużej mierze za sprawą jego osoby wyśmiewano Cropp. Ogólnie postać Wujka Rada wyrosła na takiego dzbana który gada głupoty, ale jest popularny chociaż teraz mu to już zdechło jak i ogólnie 3/4 streetwear contentu na yt. Stary ja rozumiem, że są podgatunki rapu sam jestem z tego