Wpis z mikrobloga

Możecie nie lubić Konfederacji, ale tak się właśnie robi promocję partii. Każdy może się wybrać na oryginalne spotkanie, nie ma żadnej selekcji, wchodzi kto chce i może zapoznać się z Mentzenem i Bosakiem oraz ich postulatami. Przemyślany i mądry marketing. A wy POwcy albo pisowcy? Jak tam spotkanie ze starymi dziadami w jakiejś sali konferencyjnej albo na rynku miasta powiatowego xDD? Nawet mi was nie żal
#bekazlewactwa
#polityka
#4konserwy
#konfederacja
#neuropa
Bar_tec - Możecie nie lubić Konfederacji, ale tak się właśnie robi promocję partii. K...

źródło: 366295852_855343896158527_4311172391594197816_n

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 29
@Bar_tec Tak to promocje robią raperzy i YouTuberzy, poważni politycy robią promocje swoimi akcjami społecznymi, reprezentują siebie oraz swoim wyborców na debatach uniwersyteckich oraz od biedy ramówkach dyskusyjnych.

Ale znam pewnego polityka który się podobnie promował co Mentzen, nazywał się Adolf Hitler, nawet poglądy miał podobne.
  • Odpowiedz
nawet poglądy miał podobne.


@Njal: ja rozumiem pokazywanie złej strony konfederacji, ale takie #!$%@? tylko napędza im wyborców xD
  • Odpowiedz
@Njal: debaty uniwersyteckie w wykonaniu pisowcow lub peowcow??? XDDDD chyba w formie monologu bo byle studenciak kierunku ekonomicznego by zadał niewygodne pytanie i po ptokach XD
  • Odpowiedz
reprezentują siebie oraz swoim wyborców na debatach uniwersyteckich oraz od biedy ramówkach dyskusyjnych.


@Njal: A ty kiedy ostatnio byłeś na debacie uniwersyteckiej z Tuskiem i na ramówce dyskusyjnej z Kaczyńskim?

  • Odpowiedz
  • 0
@Jah00 Nie jestem politykiem i nie mam nic wspólnego ani z jednym ani z drugim ale mogę powiedzieć że ostatnio na debacie uniwersyteckiej byłem jakieś trzy miesiące temu.

Jak nie zrozumiałeś co napisałem to daj znać, nagram dla ciebie TikToka z odpowiedzią.
  • Odpowiedz
  • 0
@Greg36: Bo PIS=PO w przypadku większości poglądów. Ta sama chęć zwiększania socjalu itp. PO mimo wszystko jest TROCHĘ lepsze od Pisu i znajdą się tam ciekawe osobowości (np. Klaudia Jachira, która w kwestii gospodarki wypowiada się bardzo dobrze i głosuje za wolnością gospodarczą nawet kiedy jej nadrzędna partia każe inaczej)
  • Odpowiedz
@Bar_tec: Pamiętam rządu post-komunistów, pierwsze rządu PiSu i 8 lat PO, jak słyszę że te 8 lat i 8 lat za Tuska i Kopacz to prawie to samo to mi się śmiać chce. Za PO aferą był zegarek za 25 tys. złotych, a teraz o aferze wierz w Ostrołęce za 1350 milionów złotych już ledwo kto pamięta bo je 100 innych przyćmiło przez lata.

PO teraz promuje socjal i pseudo centrowo-lewicowe
  • Odpowiedz