Wpis z mikrobloga

  • 17
@Clefairy żarty, żartami to też czasami w Warszawie czuję się jak w Kijowie, co nie zmienia faktu że prawaczki wykorzystują zlą sytuację tych ludzi do swoich patologicznym zagrywek politycznych.
  • Odpowiedz
Nie wprowadzaj ludzi w błąd to po 1, A po 2 to mam 17 lat i jeszcze nie mogę głosować więc nie gadaj o jakiejś konferencji xd
  • Odpowiedz
@Clefairy xdxd

Pijani i naćpani ukraincy startowali z łapami do mnie i do moich braci w Warszawie, na schodkach. Agresywny ukr prawie zepchnął mnie do rowu swoim mercedesem z 2019 roku, po tym, jak zatrąbiłem stosował agresję drogową zajeżdżając mi drogę. ukry na siłowni zaczęły wyzywać mnie od #!$%@?ów między sobą gdy na agresywne pytanie o "długo???" powiedziałem, że zostały mi jeszcze 2 serie

Już o tym, że naje*ani mordują polakow samochodami
  • Odpowiedz
nawet nie chcę myśleć co wy tam macie teraz


@schweizer: Mamy +100k Ukraińców obecnie, ale procentowo to mniej, niż dostały Wrocław czy Kraków.

Tylko że u nas tłoczą się w dwóch-trzech dzielnicach, więc ma się wrażenie, że jest ich więcej niż w rzeczywistości, gdy się mieszka na Bródnie czy Bemowie.

Z drugiej strony dużo z nich to kobiety i dzieci, więc to raczej pozytywna imigracja. Będą zgrzyty etniczne, ale to potężny
  • Odpowiedz
@Scybulko Skończy się tak jak zawsze kończyły się problemy etniczne - pogromy i prześladowania. Mamy tyle dobrze, że Polacy to jednak nie Niemcy i prędzej czy później weźmiemy sprawy w swoje ręce jeśli władza nie potrafi rozwiązać problemów.
  • Odpowiedz