Wpis z mikrobloga

Na całym świecie przed wyborami wszystkie partie się podgryzają. Z konfy jednak wypłynęło wiele sygnałów ze palnuje koalicje z pisem (słowa korwina o planowanej koalicji i bliskości światopoglądowej z pisem, notatki z maili dworczyka z rozmów z winnickim, etc). Ale konfiarzom wystarczy ze Memcen powiedział ze nie będzie koalicji, przecież by nie kłamał nie? Tak jak nie kłamał ze mu hosting wygasł na którym miał swoje debilne sto ustaw? Będzie was tak PiS z konfą dym**ł w pupę jeszcze bardziej niż przez ostatnie 8 lat. I będzie kukiz fejs razy dwa, znowu nikt się nie będzie przyznawał za 2 lata ze na nich głosował ale wtedy będzie za późno, za późno dla Polski też. Dlatego ogarnijcie się błagam póki jest szansa oderwać PiS od władzy, głosujcie ka każdego kto nie jest konfa ani pisem (dla bardzo młodych: uwierzcie mi ze 8 lat temu przed pisem było niebo a ziemia a problemem był zegarek niewpisany do oświadczenia a nie wały na miliardy jakie robi PiS), albo nawet nie głosujcie wcale (jak z badań wyjdzie ze wielu wyborców o takich poglądach nie ma na kogo głosować to zrobi się miejsce dla normalnej partii bez prorosyjskość i szurstwa) byle ręki nie przyłożyć głosem na PiS lub konfe do dalszego systematycznego niszczenia polski i wygnać Jarka na śmietnik. Katotaliby(zaznaczam taliby, bo katolicy mądrzy są za rozdziałem kościoła od państwa) się dogadają, Memcen podpisał dokument konferencji gietrzwałdzkiej i oddał się pod „realną bynajmniej nie symboliczną” władze Chrystusowi, pomóżmy mu się modlić spokojnie w swoim domku ale bez wpływu na Polskę razem z Jarkiem i bandą. Amen

#bekazpisu #konfederacja #bekazkonfederacji #4konserwy #neuropa #pis #polityka
Pobierz tangofoxtrot - Na całym świecie przed wyborami wszystkie partie się podgryzają. Z kon...
źródło: IMG_6398
  • 32
a zmieniliście już poglądy i wyj***scie korwina memntzena, ludzi od generatorów plazmowych leczących autyzm, tyszke od kukiza i innych szurów którzy jedyne co zrobią to przyłożą rękę do rządów Jarka? Jak tak to przepraszam, a jak nie to morda w kubeł

@tangofoxtrot: A ty zmieniłeś już poglądy, czy ciągle chcesz zakazać jedzenia mięsa?
@tangofoxtrot A żeby Ci łapa uschła od tych głupot jak dobrze było za PO? Gdzie było dobrze, w Warszawie co najwyżej! Cała Polska powiatowa, wsie i małe miasteczka zdychały, bo brakowało pieniędzy na wszystko. Kosmiczne bezrobocie w porównaniu do dzisiaj, przypominam największy eksodus młodych ludzi w historii nowej Polski, a Ty masz pajacu czelność mówić, że było niebo a ziemia w porównaniu z dzisiaj? 800 zł pensji albo wyjazd do Niemca na
A ty zmieniłeś już poglądy, czy ciągle chcesz zakazać jedzenia mięsa?


@ibilon: Nie wiem jak kolega, ja nie chcę zakazać jedzenia mięsa, ale trzeba będzie je ograniczać. Przede wszystkim należy zmotywować ludzi do jedzenia zalecanej ilości mięsa, czyli 30kg, a nie 60-70.
@tangofoxtrot: dr mentzele mówi że żadnej koalicji z pisem nie bedzie ale platformiarze wiedzą lepiej woadomo.
A program wyborczy już jest czy mam ślepo popierać peło bo nie jest pisem a poza tym kłiii pogarda dla kobiet kaczyński intzel ( )