Wpis z mikrobloga

Nie mogę już patrzeć na zdjęcia i filmiki z całego świata z „biednymi migrantami”, na których 95-100% osób to młodzi, pełnoletni mężczyźni – murzyni lub Arabowie.

Przecież to jawne niszczenie narodów – gdyby sprowadzać 95-100% młodych kobiet, to zmniejszyłby się problem męskiej samotności, wzrosłaby dzietność i spadła przestępczość – a tak wajcha jest przechylona skrajnie w drugą stronę. TO musi być celowe działanie zlecone przez kogoś, kto jest dużo wyżej niż politycy.

Gdybym mógł wprowadzić jedno prawo w Polsce – to byłby zakaz wydawania kart pobytu, nie ważne czy do pracy, czy na studia, dla wszystkich mężczyzn urodzonych poza UE do 2035r. Nawet jak się ożeni z Polką, to i tak ma zakaz przebywania w Polsce – niech sobie żyją u niego w biedzie i syfie.

Tym, którzy już tu są i mają „tymczasowe” – nie przedłużać, jak upłynie im termin ważności. Tym, którzy są tu dłużej niż 5 lat i ani razu nie złamali prawa zalegalizować pobyt – w innych przypadkach deportacja. Potem już przyjmować wyłącznie kobiety, bez dzieci albo z samymi córkami, z zastrzeżeniem, że ich ojciec przyjedzie tu najwcześniej w 2035 roku…

To dosłownie uratowałoby Polskę – bo i łatwiej byłoby Polakom znaleźć sobie kogoś, no i płace zaczęłyby iść w górę w wielu sektorach, bo już nie można za jednego Areczka, który chce 4000-5000 na rękę, zatrudnić dwóch Mohammedów po 3000, którzy będą pracować po 60-80h tygodniowo gdzie każdą godzinę mają płatną tak samo – nawet w niedzielę i święta.

Ale każdy z nas wie, że będzie całkowicie odwrotnie. W 2024 przyjedzie do Polski z 500 000 młodego, kolorowego chłopa z całego świata zaniżać stawki i niszczyć rynek matrymonialny oraz mieszkaniowy – bo po co wynajmować M3 parze młodych Polaków, skoro można wynająć dla 6-12 „roboli” za znacznie większe pieniądze…

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #polska #uchodzcy #emigracja #imigranci #zydzi #zwiazki #gospodarka #bekazpisu
Pobierz PakaBaka - Nie mogę już patrzeć na zdjęcia i filmiki z całego świata z „biednymi migr...
źródło: 75c706ab-a310-445c-ad94-a800ed1a8edc
  • 6
@PakaBaka: Ekhem. Ukrainki już miały rozwiązać sprawę męskiej samotności. Obawiam się, że gdyby tutaj sprowadzić inne narodowości to i tak problemów niektórych mężczyzn by to nie rozwiązało. I przykro się na to patrzy drogi Mirku (i nie ma to nic wspólnego z zarobkami)
Skupcie się na sobie, a nie na kobietach. Wasze problemy przestańcie zwalać na innych.
Wasze problemy przestańcie zwalać na innych.


@Sin-: jak mam nie zalać na innych problemów z tym, że do Polski co roku przyjeżdża pół miliona kolorowego młodego chłopa?

Przecież za 2-3 lata rynek mieszkaniowy, pracy oraz matrymonialny przez to będzie całkowicie zniszczonych...

Jak grupa Gruzinów okradnie mi mieszkanie albo zgwałci kuzynkę w uberze to też mam nie zwalać na nich winy?

Albo na coraz więcej samotnych matek z kolorowymi dziećmi na zasiłkach?
@PakaBaka: Przecież to PiS sobie tych ludzi sprowadza. Co więcej badania pokazują, że więcej mężczyzn ogląda TVP i więcej mężczyzn chce na ten PiS głosować. To do kogo Ty masz pretensje? Do kobiet?
Wasza logika mnie całkowicie śmieszy. Te kobiety nie rządzą i tych mężczyzn nie sprowadzają. Przestań mieć pretensje do ludzi którzy mają na to najmniejszy wpływ.