Wpis z mikrobloga

Chciałbym mieć taka figurę jak #czarnybull inaczej #blackbull przecież z taka figura, męskością, pewnością siebie, każda kobieta poczuje dominację czarnego bulla i poczuje strach.. wtedy odda się czarnemu bullowi dla tej nieziemskiej przyjemności jaka jest sex z czarnym. Wystarczy przystawić takiego chuderlaka Polaka zakolaka tzw beciaka do czarnego bulla. Przy czarnym Polka aż chce uprawiac seks, to jest natura, to jest mocniejsze od niej. Erasmus nie bez powodu tam Polki lgną, wakacyjna przygoda z bullem opisywana na onecie to coś co pozwoli Polce z korpo oderwać sie od rzeczywistości i poczuć sie pożądana! Podsumowując- męskość, testosteron, wzrost, wyglad, sylwetka, łapa, pewność siebie.. to właśnie czarny bull

#blackbull #czarnybull #przegryw #polka #polki #relacjedamskomeskie #relacjemiedzyludzkie #seks #sex #blackpill #redpill #bluepill #zwiazek #tinder
Infiniti46 - Chciałbym mieć taka figurę jak #czarnybull inaczej #blackbull przecież z...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Infiniti46: Nie bo Angielski u mnie leży,ale mogę ci powiedzieć jedno był mega wyluzowany pewny siebie i chyba upalony zielskiem,ale obciął mnie zajebiscie takze mam to w dupie po czym był.
  • Odpowiedz
@Infiniti46: Ten barber jest z Nigerii, nie interesują go Polki, mówił mi nie raz, że go podrywają, ale nie korzysta bo woli czarne dziewczyny, obcina mnie od 2 lat, super gościu, zawsze jak mnie spotyka w okolicach Galerii Katowickiej to krzyczy do mnie „my nigga, jak leci?” XD
  • Odpowiedz