Wpis z mikrobloga

ale te Ukraince chleja, stoję sobie dziś rano w sklepie normalnie, w kolejce typ widać, że już po % chwiejąc się zawiesił się na swoim koszyku, ale poszedł do kasy wkoncu,nie wiem czemu odrazu wiedziałam, że to Ukrainiec, oni mają to jakoś wypisane na twarzy whatever, oczywiście wódka najtańsza kupowana, poczułam odrazę motzno, i taki widok widzę często zawsze to Ukraińcy?! najlepsze jest to, że przez swoje zachowanie Polacy z każdym dniem mają do nich mniej szacunku bo to poprostu menelixy czesto xD #ukraina #wodka #menele
  • 19
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold: Wschodnie kraje postradzieckie to kraje wódki (my wbrew niektorym stereotypom jesteśmy krajem piwa) ze wszystkimi tego konsekwencjami. Straszne alkusy, potrafią pić wódkę do śniadania, obiadu, na rozruch, na sen itp. gdzie u nas jest to już jawna patola
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold: mówisz tak, jakby opisał nas przeciętny Brytyjczyk czy inny Niemiec. Stereotypy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą to też źle świadczy o naszych obywatelach, skoro jak często piją stają się menelami, a na Ukrainie jeżeli piją jeszcze więcej i to wszyscy, to mimo to potrafią pracować na swoje utrzymanie i się nie zmenelić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz