Wpis z mikrobloga

@Issac:

Nie widzę tutaj krzty nagonki na klimat, tylko pogodę i ostrzeżenie...


Piszesz to przeważnie do korposzczurów czy innej wykopowej elity zawodowej która od maja do września siedzi non-stop przy klimie, ewentualnie do dzieciarni która ma podejście 'co mnie to obchodzi że ktoś może umrzeć, trza było nie chorować, mi jest dobrze!', ewentualnie do ekspertów od globalnego ocieplenia czy innych trolii politycznych gdzie jakby było info z innej stacji by uważać
no ja bym tam nie ufał raczej mierzenia temperatury w 1950 w Rzeszowie


@Megasuper: W 1997 kiedy w Rzeszowie był jeden dzień upalny to też pewnie źle mierzyli. Kolega kolegi opowiadał, że całe lato było gorąco, bo zgrzał się grając w piłkę.
@PoteznaBorowka
pytanie - czemu przyjęto taki "standard" ? czemu zwykłe letnie temeratury sa prezentowane jak armagedon? wystarczyłoby zmienić kolor na hmm... żółty?
jednak TV lubi dramę bo to się sprzedaje lepiej na ekranie...
wystarczyłoby zmienić kolor na hmm... żółty?


@Poldek0000: xD
"Jak zmienimy definicję kradzieży i ustawimy, że przedmiot ma mieć wartość od 1000 zł wzwyż to znaczy, ze jak ktoś ukradnie coś za 999 to nie będzie kradzieżą i pozbędziemy się problemu"

https://www.youtube.com/watch?v=UY7fpgDKsTA - polecam obejrzeć pogodę z 87 jak prowadząca mówi o "ponad 30-stopniowych upałach" gdzie niektórzy myślą, że jak jest 38 stopni przez kilka dni to letnia normalka

Skoro to normalka
rzeciez to ostrzeżenie dla np ludzi starszych żeby uważali na siebie i pili dużo wody


@haabero: kiedys tak bylo teraz czerwony zonacza ze zjadlaes za malo raobakow i zaplaciles za malo podatkow
@Chris_Karczynski: młodzi to bardzo często kompletni debile, co widać po wykopie. Starsi dodatkowo mają już typowe objawy związane z wiekiem i nie zdają sobie często sprawy z zagrożeń i z tego, że nie są już sprawni jak dawniej. Są 32 stopnie w cieniu, na słońcu w mieście ok. 40. Wystarczy, że starszy i schorowany wyjdzie dziś do sklepu i zasłabnie po drodze, dostanie udaru.
Od tego są tv i gazety, by