Wpis z mikrobloga

UWAGA! Już się zaczyna! Alerty! Ekolodzy również przypomną o ociepleniu klimatu xD


@Megasuper: pamiętam za gówniaka na przełomie lat 90/00 jak temperatura miała przekraczać 30 stopni to też w TV mówili żeby nie wychodzić bez potrzeby. Teraz nagle wielkie halo że w tv mówią żeby uważać na upały.
@Megasuper: Dziś też miałem z tego bekę. I jeszcze "mordercze upały i groźne burze!" - no #!$%@? mać, od 1000 lat każdy wie, że jak jest upał to woda paruje i im bardziej gorące lato, tym większa szansa na burzę. Ja #!$%@?, to przekroczyło już granicę żenady.
@Megasuper: Takie zabawne, że ludzie umierają z powodu gorąca? Bo ja tu nie widzę nic o ociepleniu klimatu, tylko o tym, ŻE JEST, #!$%@?, GORĄCO w tej chwili i można przypadkiem zejść z tego świata, bo upały powodują, no nie wiem, może UDARY CIEPLNE.
Nie ma to, jak sobie dorobić tezę do byle reportażu o pogodzie. Gratulacje.
Jak w zimie zrobią reportaż o tym, że jest mróz i może warto pomóc
@Megasuper niech trąbią o tym nawet cały dzień, ludzie nie są świadomi, że kilka godzin w upale może stanowić zagrożenie jak ktoś jest starszy, chory, otyły itd.

A że klimat się ociepla to trudno się kłócić, co nie?

W skali lokalnej dużo dałoby po prostu sadzenie drzew w miastach i dbanie o to, by woda opadowa trafiała do gleby lub do zbiorników, skąd byłaby nawadniania zieleń. Im więcej zieleni, tym chłodniej.

No
  • 0
@Shatter człowieku xD na #!$%@? chcesz sadzić drzewa w mieście ? xD wiesz że wody brakuje na polach i wsiach a nie w mieście? Twoje argumenty są tak głupie że szkoda nawet odpisywać. Oczywiście ja jestem za sadzeniem drzew ale tylko ze względu na komfort psychiczny bo człowiek lepiej się czuję wśród natury. Ty to jesteś pewnie z tych co sądzą trawę na przystankach autobusowych za 60 tys zł i mówią że
@Megasuper wiesz czym jest transpiracja wody, a jak to jest zbyt trudne, to co to znaczy, że coś jest "w cieniu" i jaka jest różnica między temperaturą betonu w słońcu a w cieniu?
Jak wody brakuje na polu to znaczy, że ma jej też brakować w mieście czy o co ci chodzi?
Nie wiem, skąd jakiś uraz do przystanków i dlaczego o nim mówisz, ale współczuję