Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel:
Staram się zrozumieć ten fragment, mimo tego, ze rozumiem ludzi z chorobami natury psychicznej, nie mogę na to patrzeć. Barka śpiewana przez typa, który na siłę stara się być zabawny po psychotropach oraz alko to dno dna. Mimo tego, ze jestem ateistą uważam, że wyśmiewaniem się z wiary innych ludzi to cringe jakich mało.
  • Odpowiedz
@krytyk-niezalezny2:
Otóż już spieszę z wytłumaczeniem. Ludzie zachowują się różnie, prezentują różne poglądy oraz mają różne poczucia humoru. Zauważ, że w swojej wypowiedzi wykonałeś kilka bardzo odważnych też:
- założyłeś, że śpiewanie barki o godzinie 21:37 jest zamierzonym naśmiewaniem się z czyjejś wiary
- założyłeś, że tego dnia ktoś brał tabletki psychotropowe
- założyłeś, że jeśli nawet ktoś brał tabletki psychotropowe to pił alkohol

Czy jesteś w stanie przedstawić jakieś dowody
  • Odpowiedz
@Ikantek: super, że poruszyłeś temta. Już odnoszę się do Twoich pytań/moich tez:
-odnośnie śpiewania barki o określonej godzinie, jeśli śledziłbys kanał dokładnie, wiedziałbyś, że to nie pierwsze żarty z wiary chrześcijańskiej przez autora nagrania ( wystarczy, że prześledzisz max 10 odcinków, do tyłu, gdy w prześmiewczy sposób wyraża się o "dzieciątko jezus". Więc stąd teza, że w dalszym ciągu wyśmiewa wiarę innych, gdzie nie ma do tego najmniejszego prawa, jeśli bardzo
  • Odpowiedz
@krytyk-niezalezny2:

Numerycznie: 1) temat wiary, 2) temat choroby, 3) temat "picia alkoholu"

1.Tak, proszę podrzuć mi te fragmenty tak abym mógł zrewidować swoją poglądy - jak najbardziej mogę się mylić. Niemniej jednak, ja polemizuje z faktami które przedstawiłeś - te rzeczy o których tutaj piszesz "Śpiewanie barki" oraz "dzieciątko Jezus" nawet nie są blisko "naśmiewania się" z czegokolwiek. Ale przyjmijmy już, że nawet rzeczywiście jest taka intencja i można doszukać się
  • Odpowiedz
@Ikantek:
Ad1. Wstrzymam sie do odpowiedzi, gdyż mam wolny weekend i aktualnie mam ciekawsze rzeczy niż szukanie w filmach "utytego" momentów jego smieszkowania z "dIeciatko jezus". Tylko jedno pytanie w tym temacie, czy ja napisałem gdzieś, że to mnie obraża, czy też obraża moje uczucia religijne?
Dopowiadasz sobie coś, co nigdzie nie zostało napisane. CDN.

Ad2.
Branie leków przy ChAD i korzystanie z uzywek alko. Jest tak samo szkodliwe jak, niestosowanie
  • Odpowiedz