Wpis z mikrobloga

@Niggalke: 4x TAK, sprzedane! (Niemcom oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Uprzejmie przypominam, że jak dadzą te karty do głosowania razem z parlamentarnymi, to bez problemu wykręcą minimalną wymaganą frekwencję, więc warto prawilnie zagłosować 4x TAK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hrabia_Horeszko: Przyznam, że dotychczas byłem przekonany, że minimalna frekwencja dla referendum ogólnopolskiego jest taka sama jak dla lokalnych czyli 30%. Widzę jednak, że tu jest 50% więc rzeczywiście położenie #!$%@? na nie może mieć sens - gdyby nie to, że PiSu nie interesuje wynik, tylko to omijanie reguł budżetowych kampanii parlamentarnej z pomocą braku takich reguł dla referendum...
  • Odpowiedz
@Niggalke czasami ten pis robimy coś dobrze. Jak nie będzie płotu to wiesz ze będzie ciężej trzymać imigrantów gnanych przez twoich komratow nam wyłapywać? Więc co to ma za cel?
  • Odpowiedz
  • 4
@pokyw123: ja #!$%@?, jest co raz gorzej XDD

starzy było w mundurowych, jesteś z wioski albo starzy nauczyciele.


Co to #!$%@? w ogóle ma znaczyć? XDD chyba kartka z odpowiedziami ci się wymiętoliła XD
  • Odpowiedz
@Niggalke: Ależ oczywiście, proszę to zdemontować i postawić dwa razy wyższy z betonowym trzymetrowym cokołem u podstawy żeby nie można było się przeciskać między stalowymi prętami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz