Wpis z mikrobloga

A ja myślę że to było tak, dziewczyna labrygi złapała focha, więc ten odpalił sobie pierwsze lepsze ogłoszenie po miniaturce, wsiada w auto i wbija. Akcja się rozkręca, siadanie na kolanie, nagle zauważył wynużającego się węża. Zepchnął transa z kolan, oboje są wkur. Labryga się ubiera, a trans mówi mu ze wie kim jest i to nagłośni. Labryga upewnił się że trans nie zartuje, i spier w popłochu bo ten lata za nim z telefonem. Gość poszedł na numerek a ktoś wyczuł okazje i nabija sobie followerki i wyświetlonka. Ale łatwo jest kogoś niszczyć i śmiać się ze jest bi... Ale pszypau to fakt..
#danielmagical #cloutmma #famemma #trans #lgbt
  • 16
  • Odpowiedz
@The_Rainman: wiem, wiem też że po fecie różne akcje wychodzą. Ale nie wierzę w to że celowo poszedł na spotkanie z transem i idąc tam nagle się rzekomo wystraszył że ta go rozpoznała. No raczej nie. Gdyby się tego bal to by nie bawił się w takie akcje. Musiała się na bank wywiązać spina że koleś jak ogarnął to mógł popchnąć i powiedzieć wyp.... zalozyl buty i wyszedl. No sory ale
  • Odpowiedz
@lucynkatrzytrzy: ludzie mają gdzieś kto się z kim rucha tylko śmieją się ze prawilny kibol z hasłem zakazu pedałowania na ustach prywatnie jednak by całował pindolki. Podobnie jak ksiądz jeździ na kurtyzany czy maja Staśko Biorąca kasę za walkę od typa który śpiewa że kobiety jak #!$%@?.. bezczesci a udzialowcami są radykalni muzumalni którzy nie uważają kobiet nawet za ludzi
  • Odpowiedz