Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka ze w te wybory jak się chce żyć w demokratycznym kraju trzeba głosować na KO. Nie ma innej opcji. I nie chce czytać pitolenia ze PiS PO jedno zło, serio. Jak chce się odsunąć PiS od władzy tylko KO nie ważne czy ich lubicie czy nie. Taki mamy system i już. Tyle w temacie.
P.S jak masz zamiar zostać w domu to tym bardziej dupa cicho i nie komentuj
#bekazpisu #wybory #bekazprawakow #takaprawda #polityka
  • 95
@heksengerg: Tylko w takim rządzie nie da się rządzić dlatego prawie zawsze masz dominującą partię. Prawdziwa demokracja to taka jak w szwajcari czyli ludzie sobie chodzą na referenda za pomocą których podejmowane są kluczowe decyzje. Polska demokracja zawsze była mocno kulawa ale przynajmniej miałeś jakiś 3 podział władzy, skorumpowany ale funkcjonował. PiS przez 8 lat władzy defacto rozebrał tę równowagę i tak naprawdę moim zdaniem brakuje im jednej kadencji do ogłoszenia
Szkoda, że ten tag zalewa masa bezmózgich trolli konfy, bo już tylko oni są w stanie (i pewnie im się uda) pis utrzymać przy życiu.

@macias-mackowiak: Przecież to PO utrzymuje PiS przy życiu. Konfederacja to jedyna partia, które może zagrozić POPiSowskiemu duopolowi, dlatego masa bezmózgich POwskich trolli opłacanych przez Giertycha zalewa tag, jak na przykład autor tego wpisu, spamując, że "trzeba głosować na KO. Nie ma innej opcji. I nie chce
Konfederacja to jedyna partia, które może zagrozić POPiSowskiemu duopolow


@ibilon: Jesteś zwykłym NPCem stary. Skoro konfederacja taka antysystemowa to dlaczego wystawiła byłego posła pisu wiplera na jedynkę a niedawno przyjęła Annę Siarkowską która jest ultrakatolickim szurem która też była z pisu. Nie mówiąc o samym Bosaku które też kiedyś był w koalicji z pisem xD
@Malinowy___Nos: ale na tym polega polityka, żeby przekonać tych wahających się do głosowania na swój wybór. A czepiają się Twojej zielonki bo to dość dziwne że akurat założyłeś konto w kampanii wyborczej i od razu wiesz gdzie szukać dyskusji, zatem to kolejne konto.
Jeśli chcesz żyć w demokratycznym kraju (XD), to bądź świadomy tego, że lud może wybrać takiego Kaczora.
@CzyWszystkoJestJuzZajete: czekaj, 8 lat temu była taka antysystemowa opcja... Szmata15.
Teraz antysystem15% ma wywrócić stoliczek.
A pis stoi i się śmieje z naiwniaków.

Tu nie chodzi o miłość do PO tylko o jakąś normalność, standardy. W optymalnym wariancie rząd techniczny do sprzątania po PIS i może w następnych wyborach (chociaż to mocno optymistyczne) znów będzie można głosować "sercem"
@HereAfter: Przecież z tym hasłem jedzie opozycja odkąd jest opozycją i nie wygrali - teraz myślą, że wygrają? Przecież nawet idiota by się w końcu ogarnął, że trzeba zrobić coś innego by odnieść sukces. Tylko chyba idiota jest wyżej w hierarchii niż politycy KO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: "Wam"? xD A tak poza tym to przeszkadza, ale KO każda inna partia poza konfederacją nie udaje, że jest antysystemowa. To jest narracja dla przygłupów którym nawet nie chce się zrobić researcha w google'u.

Pis jechał na tej narracji, kukiz jechał ale widać że polanie się nie uczą.
@rbk17: w każdym razie nawet nie wiem na co mi odpowiedziałeś bo mój wpis magicznie zniknał. Owszem konto mam krótko ale to był mój pierwszy i pewnie ostatni wpis nt polityki bo rzygać mi się chce jak to wszystko czytam. I jeszcze to przekonanie, że jak partia X będzie rządziła to ktoś będzie miał jakoś super lepiej...