Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka ze w te wybory jak się chce żyć w demokratycznym kraju trzeba głosować na KO. Nie ma innej opcji. I nie chce czytać pitolenia ze PiS PO jedno zło, serio. Jak chce się odsunąć PiS od władzy tylko KO nie ważne czy ich lubicie czy nie. Taki mamy system i już. Tyle w temacie.
P.S jak masz zamiar zostać w domu to tym bardziej dupa cicho i nie komentuj
#bekazpisu #wybory #bekazprawakow #takaprawda #polityka
  • 95
@HereAfter To już nie to samo PO. Brakuje im jaj by np. znów podwyższyć wiek emerytalny by uciąć socjale. Sorry Konfederacja bardziej przypomina PO niż to co się zwie teraz PO czyli lewico-pis light
jak tam ofe, już wszyscy zapomnieli xD


@PanCiastek: przeniesienie środków z ofe do zusu to była bardzo dobra decyzja na tamte czasy. Ofe pobierały wtedy prowizję za to że inwestowały w obligacje skarbowe a to na dłuższą metę było niekorzystne dla nas jak i dla państwa.
@graf_zero: i zamknięte przychodnie, "badanie" przez telefon nie ma na to wpływu? Widzę, że masz problem w głowie z łączeniem faktów. No i powiedz mi jeszcze. Wygraliśmy z tą pandemią? Wirusa już nie ma? Pomogły szczepionki? Pewnie pomogłyBY paszporty które chciało KO? Co? Zamordysto.
@ibilon: Jesteś kolejnym dzieciakiem, który wrzuca ten sam cytat jakiejś nonamowej senatorki jako argument do tezy rzekomej koalicji pispo. Uważam, że wyborcy konfy nie mają wyobraźni, ale tacy jak ty mają jej chyba za wiele. Idąc tym tokiem myślenia powołam się na cytaty korwina, na którego kolegów będziesz głosował, a który nie jeden raz mówił, że w razie agresji rosji na Polskę, będzie wspierał kacapów. Tylko, że on to mówił na
w demokratycznym kraju trzeba głosować na KO.


@HereAfter: pewnie za młody jesteś żeby pamiętać, jak w demokratycznym kraju zarządzanym przez pana Tuska prokurator i służby gnoili Latkowskiego?
tak o tym wiplerze piszecie a może coś byście powiedzieli o Sikorskim, Kamińskim, Niesiołowskim, Bogdanie Borusewiczu, Rostkowskiej itd, którzy tak ochoczo zasilali szeregi PiS a następnie przeszli do PO, jakoś to wam nie przeszkadza.


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: to w końcu się zdecydujcie się w tej konfederusji, to ma być nowa jakość, czy kolejna partia na wzór pis/po a jedynie o co chodzi w przewracaniu się o stolik do dorwaniu do koryta
w każdym razie nawet nie wiem na co mi odpowiedziałeś bo mój wpis magicznie zniknał.


@Malinowy___Nos: jeśli komentarz jest usuwany to za złamanie regulaminu, widocznie kogoś obraziłeś. Wiem że pisałeś aby coś aby nie próbować przekonywać ludzi do swoich poglądów politycznych, w czym masz rację bo tak by było najlepiej, ale realia są inne - to wojna na wyniszczenie.