Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest największym grzechem pisu, którego mu nigdy nie wybaczę? To, że pokazali jak można nas jako społeczeństwo oszukiwać i pluć nam w twarz a my będziemy na nich głosować. Największe zło jakie zrobił pis to pokazanie klasie politycznej od lewą do prawa, że można wszystko, tylko trzeba odpowiednio o tym opowiedzieć gawiedzi. Ja nie oczekuje zmiany, każdy kto przyjdzie po Pisie będzie równie chciwy i pazerny. To jest tragedia tego narodu
  • 6
A pamiętasz jak się Chlebowski pocil na konferencji prasowej ? Pamiętasz jak głowy leciały za małe rzeczy? Już nie wspomnie afery Rywina, czy tasmowej, przeciez to byla inna rzeczywistosc. Mieliśmy wolne media które patrzyły im na ręce. Podstawa demokracji. Dziś można wszystko, grunt żeby Wiadomości to wytłumaczyły głupiemu tłumowi
@michwasz: I to jest to co sie Tobie w pisie nie podoba? Miras to jest najlepsze co zrobili. Pokazali czarno na bialym a p0lacy wybrali ich na druga kadencje - i wybiora prawdopodobnie na trzecia.

I zeby byla jasnosc - gardze pisem i ich wyborcami. Ale to co pokazali to jest cos dobrego. Pokzuje w jakim porytym spoleczenstwie zyjemy.

NIe chce bornic zadnej partii. Ale kazda partiw wybieraja wyborcy. Wybor pisu
@gorzki99: pełna zgoda. Chodziło mi o to, że ten kraj jest po prostu skazany na mafijne rządy, które oczywiście sami wybieramy. Skala nadużyc pisowskich i akceptacji społeczeństwa mnie przerasta. Moim zdaniem pis doprowadził to do granic absurdu a i tak mu przyklaskuje duża część wyborcow
Skala nadużyc pisowskich i akceptacji społeczeństwa mnie przerasta. Moim zdaniem pis doprowadził to do granic absurdu a i tak mu przyklaskuje duża część wyborcow


@michwasz: Przerasta Cie bo dalej wierzysz w ludzi. Wierzysz ze ludzie to w sumie sa ok i chca dbac o wspolne dobro.
Takie romantyczne podejscie. Swiat tak nie dziala. Ludzie dbaja o siebie. Co jest jaknajbardziej zgodne z natura - jednostka dba o siebie.
Tylko ze zyjemy
Powiem Wam Mirasy że o taki wykop nic nie robiłem;) pełna zgoda z Waszymi poglądami i analizą. Tylko co tu robić dalej? Gnić w tym bagienku z wystającymi sztandarami?