Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#!$%@? koncertowo :( straciłem kobietę która była dla mnie złotem, wskoczyłaby za mną w ogień, ja debil brałem to za pewniak i doprowadziłem do tego ze się bardzo od siebie oddaliliśmy aż w końcu odeszła. Ona próbowała, chciała o mnie zawalczyć, zawsze była i dbała o moje potrzeby a ja… miałem #!$%@?, jaranie ziola i PS całymi dniami. Nie widzialem jak wszystko się #!$%@?, jak robi się smutniejsza z każdym dniem, jak zapierdziela koło mnie żeby nie usłyszeć nawet dziękuje. Tydzień temu powiedziała ze to koniec, wyprowadziła się do rodziców, nie odpowiada na snapie, wa, nic. Teraz zostałem sam w pustym mieszkaniu i zrozumiałem jakim cepem byłem. Nie wiem co robić. Chce ja odzyskać ale nawet nie wiem jak. Myśl ze znajdzie innego mnie dobija. Nie chce innej. Co byście zrobili na moim miejscu?
#przegryw #zwiazki #rozstanie #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 46
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zostaw w spokoju, niech dojdzie do siebie i trafi na kogoś, kto będzie o nią dbał tak, jak ona potrafi o kogoś dbać i się starać. Nie rób jej krzywdy próbując nakłonić do powrotu. Zresztą, jeśli się odchodzi w takiej sytuacji, to się wie co się robi i się nie wraca.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Daj jej #!$%@? spokój i pozwól jej żyć. Tak to jest jak ktoś ma za dużo w dupie i nie docenia tego co ma. Właśnie przez takich pajaców większość kobiet teraz nie jest dobra dla innych typów, bo musiały żyć z takim #!$%@?.
  • Odpowiedz
po 1 musisz sam nad sobą popracowac, a nie tylko obiecywac poprawe i probowac sciagnac laske z powrotem. byloby dobrze, gdybys sie ogarnal i zawalczyl o nia jak ona wtedy o ciebie. godspeed.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Bardzo dobrze zrobiła i oby nie dała się przekabacić na szybki powrót, bo przez chwilę będzie dobrze, a potem wrócisz do uzależnień- jarania i PS. Jeśli chcesz ją odzyskać, to pokaż jej zmianę i stań się facetem, z którym chciałaby być- ogarniętym, sprawczym, odpowiedzialnym. Najpierw się taki stań, a potem pokazując jej to spróbuj zawalczyć o nią ponownie. W tej kolejności, nie odwrotnie- błagając, że jak wróci to się zmienisz.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chcesz ja odzyskać, ale czym? Nowa gra na PlayStation czy grubym lolo? Ty potrzebujesz kogoś kto będzie ci towarzyszyć w twoim hobby, ona z tego co piszesz była przeciwieństwem twojej wymarzonej partnerki. W tym momencie już to straciłeś, tego nie ma. Od ciebie zależy co z tym zrobisz. Całkiem możliwe, że za parę dni ci przejdzie i polubisz puste mieszkanie, życie bez kobiety i co wtedy? Zostaw ją w spokoju
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja jestem na Twoim miejscu, wiesz co zrobiłem? Nic w stosunku do niej. Zacząłęm czas poświecać sobie. Przepracować to nad czym nie miałem czasu albo uważałem, że jest nie potrzebne. Zmienić to co przyczyniło sie do rozpadu "chcianego" zwiazku. Tak serio to bije tescia i #!$%@? na silownie, jest fajnie, polecam byku
  • Odpowiedz