Wpis z mikrobloga

  • 536
@ecco:
- Jak nie posprzątasz tych klocków z dywanu to je wezmę i wywalę do śmieci!
- Ale mamo, ja się będę się nimi jeszcze bawił.
- Bawił? Ty masz 40 lat!!! (°°
  • Odpowiedz
  • 25
@ecco od babci dostałem raz model Ferrari F50. Jako mały gówniak szanowałem go jak nic na świecie. Nawet go woskowałem podpieprzajac z garażu wosk staremu. Testa Rosa pięknie błyszczała w głównym miejscu mojego pokoju. Prezentuje się nadal doskonale, byłoby jeszcze piękniej, gdyby pod moją nieobecność mame nie dała się pobawić nim kuzynostwu ze wsi. Stąd pewnie matka #!$%@?ła klocki na smietnik, bo młody już wyrus hehe. Ja #!$%@? ech. Jedyna pamiątka po
Krachu - @ecco od babci dostałem raz model Ferrari F50.  Jako mały gówniak szanowałem...

źródło: temp_file6461482831425541534

Pobierz
  • Odpowiedz
@ecco: moja mama też chciała kiedyś oddać/wyrzucić, ale że wiedziałem że są w wyjątkowo dobrym stanie to nie pozwoliłem. Posprzedawałem każdy zestaw osobno, uzupełniając drobne braki i wyciągnąłem z tego kilka tysięcy a to nawet nie były jakieś specjalnie drogie zestawy.
  • Odpowiedz
@ecco: ja kiedyś na śmietniku pod blokiem znalazłem cały karton klocków lego. Wziąłem je na chatę i wyprałem w pralce xD bo część była podejrzanie brudna (wrzuciłem je do pralki w specjalnym worku jak co, nie odważyłbym się ich wrzucić luzem do bębna). Potem i tak jeszcze je ręcznie przebrałem i te co bardziej usyfione doczyściłem. I teraz jestem bogatszy o jakieś 3 kilo klocków.
Trochę smutno, że ktoś wolał te
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 15
@waltos: szanuję! Przyznam szczerze, że trochę wybrałem z kosza dla syna, bo były tam też duplo. Uważam, że grzebanie w koszu w imię takiej sprawy to żaden wstyd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepsze jest to, że aby te klocki tam wysypać, to ktoś musiał je tam w czymś przynieść. Nie było żadnego rozciętego worka, więc pewnie przyniósł je w pudle. Ech, ręce opadają.
  • Odpowiedz
@ecco: Może ktoś w nerwach pozbywał się rzeczy po nieżyjącym dziecku.
Nie widzę innego usprawiedliwienia dla takiego barbarzyństwa ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz