Wpis z mikrobloga

@zielony_goblin to zależy ile jego dziecko ma lat.
+ wolałbym, żeby moje dziecko nie grało w fortnajta i z trgo powodu nie mogło się dogadać na ten temat z kolegami, niż żeby, na przykład, od drugiego czy trzeciego roku życia miało ko takt ze smartfonem.
@agdybytak: Owszem ciągłe przeglądanie feedów jest złe ale mówię tu o sytuacji gdy ktoś w rodzinie codziennie jeździł do urzędu się pytać o dowód osobisty czy rejestracyjny czy coś tam a ja na telefonie pokazałem, że da się wpisać numer wniosku na stronie internetowej i jest informacja czy można już odbierać czy nie.

Inna sprawa to jechanie np do Mediamarktu i kupienie czegoś "bo pan w sklepie polecił" a w internecie
@noipmezc: Ja w tym roku przeczytałem już 3 książki! Co prawda wszystkie pożyczone od 8letniego syna, aje zawsze coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)



Ciekaw ilu widzów tvpis nie korzysta z internetu/nie przeczytało w ostatnim roku książki. I jak to się ma do innych stacji tv.
@Shatter może dla ciebie, jeżeli uważasz że rozrywka to strata czasu. W ciągu miesiąca przeczytam tyle książek żebym musiał chyba pół wypłaty co miesiąc na nie przeznaczać a tak mam za darmo i wszędzie dzięki internetu. dodatkowo uczę się języka. na samym przykładzie w rodzinie widzę różnicę, nie wspomnę o teściowej co konta internetowego nie ma ale fejsbuka i inne rzeczy potrafi obsługiwać rachunki płaci na poczcie z dopłatą:)
@noipmezc: Z tym czytaniem to takie #!$%@?. Jak w zasadzie książek nie czytam, ale za to słucham niemal codziennie godzinne podcasty historyczne. Jak już coś czytam, to często książki historyczne i to też nie całe, bo przykładowo tylko jakiś fragment z monografii mnie interesuje, albo czytam raporty z czasów II wś. I w jaki sposób mam to liczyć, bo technicznie rzecz ujmując książki przeczytane to, to nie są, więc wychodzę na
@zielony_goblin nic nie ma złego, ale wolałbym, żeby dziecko nie mogło pogadać z kolegami o graniu w fortnite niż żeby było uzależnione od elektroniki w wieku przedszkolnym
A w sumie to jednak jest coś złego w fortnite - nacisk na mikro transakcje i kultura wokół gry, która polega na nabijaniu się z ludzi, którzy nie wydają hajsu na grę
@noipmezc: Ale w ogóle co to za z dupy argument? Są mądrzejsze i głupsze treści w Internecie i w mądrzejsze i głupsze w książkach. To jest takie typowe boomerskie #!$%@? wg schematu "nie znam tego, więc to jest złe" i może jak w tej przypowieści o lisie i winogronach (The Fox and the Grapes), że "to nie jest dla mnie dostępne, więc sobie tłumacze, że jest i tak złe i tego
Pobierz blargotron - @noipmezc: Ale w ogóle co to za z dupy argument? Są mądrzejsze i głupsze...
źródło: 297