Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker: ja nie z Krakowa, a przez te depresyjne myśli sie zaskakuje, że w ogóle w całości dojechałem.

Hm ciekawe miejsce, będe musiał odwiedzić w wolnym czasie. Wygląda całkiem outsidersko. Dzięki, jak znasz jeszcze jakieś miejsca warte odwiedzenia z chęcią przygarne takie informacje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bangos: Sama bym chętnie poznała więcej takich miejsc, nie jestem z Krakowa i czasem przez przypadek gdzieś o jakimś przeczytam. Z takich odludnych nietypowych polecam jeszcze opuszczone lokomotywy i wagony przy stacji Kraków Płaszów i cmentarz żydowski na Kazimierzu - jeśli lubisz takie postapo. W pobliżu kamieniołomu jest też obóz koncentracyjny Płaszów, ogólnie zachęcające, zielone okolice, jak się patrzy na mapę, a ludzi pewnie niedużo, bo obóz to chyba słabe miejsce
@choochoomotherfucker: całkiem fajne, zanotuje sobie, w takim razie będę musiał zaplanować cały weekend w Krakowie ( ͡° ͜ʖ ͡°). I tak planuje, bo poza takim zwiedzaniem miejsc, to jeszcze zaliczam Escape Roomy a Kraków posiada całkiem dobry.
Ja w sumie taki urbex to kilka razy zaliczyłem i jesli szukasz takich miejsc to zobacz sobie stronkę https://urbexy.pl
Może bedzie cos interesujacego w Twojej okolicy.