Wpis z mikrobloga

Już miałem o tym pisać po zakwalifikowaniu się do LKE, ale mając już LE i LM w zasięgu ręki, zastanawiam się, jakim #!$%@? trzeba być debilem, by na europejskie puchary zamieniać jeden kurnik na drugi, tylko trochę większy. Zamiast starać się o stadion w Tychach, albo w Zabrzu i mieć te 15-20k miejsc w przypadku atrakcyjnych rywali i by zdobywać kibiców (to nie Poznań i Warszawa, ludzie na Śląsku europejskie puchary zazwyczaj oglądają tylko w TV, więc spokojnie stadion by się zapełnił), to wzięli ten Sosnowiec na niecałe 12k, z czego część przecież będzie dla przyjezdnych...


#pilkanozna #mecz #sosnowiec #ligamistrzow
bezbekpol - Już miałem o tym pisać po zakwalifikowaniu się do LKE, ale mając już LE i...

źródło: z29423869AMP,Nowy-stadion-w-Sosnowcu-czeka-na-pierwszoligowe-em

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@bezbekpol: W sumie jestem w stanie uwierzyć że na hitowe mecze by można było rozważać Śląski, ale takie Zabrze to minimum - byłby komplet. A co jak będzie mecze z Realem/City/Barcą np?
  • Odpowiedz
  • 0
@kfiatek_na_parapecie: mieliście chociaż LM i LE w tamtym roku. jasne, to nie była polska drużyna, ale wciąż ktoś sobie mógł na żywo obejrzeć np. Real w LM.

A co jak będzie mecze z Realem/City/Barcą np?


@Krisu_7: no właśnie gówno, bo wyszła umysłowa bieda. ja rozumiem, że Raków nie ma takiego zaplecza kibicowskiego, ale jak oni niby chcą ich zdobywać, grając na takich mikroskopijnych stadionach? przecież właśnie nie musieli od razu
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Jak awansują do fazy grupowej to mogą zagrać na innym stadionie, np Śląskim. Zgłosili stadion w Sosnowcu bo jest bliżej i taniej. Z Częstochowy są bezpośrednie pociągi.
  • Odpowiedz
  • 2
a kolega bierze pod uwagę ze w pierwszej kolejności myślą o swoich kibicach? nie o kibicach realu czy ligi mistrzów? dziękuję dobranoc.
  • Odpowiedz
  • 0
@Peter_Mountain: a co tam jest nie tak? Masz 3 spore trybuny, braku 4 w TV nie widać. Większym wstydem jest ten kurnik w Sosnowcu, ale może to są kolejne szachy 5D sztabu szkoleniowego Rakowa. Jakiemuś Realowi czy innemu City będzie cieżko grać, dławiąc się ze śmiechu.
  • Odpowiedz