Wpis z mikrobloga

Logika moderacji - jeśli popierasz PO nie możesz wyzywać innych mimo że oni wyzywają ciebie.

Oto przykład bezczelnej hipokryzji zwolennika #konfederacja, najpierw sam wyzywa a potem leci pod spódnicę moderacji która nie dość że zbanowała to konto to jeszcze zablokowała mu możliwość zgłaszania osób które go wyzywają.

Brawo @Moderacja, kiedy zaczniecie balować użytkowników nieprzychylnych pisowi? Nie dość że zbanowaliście kogoś za to co robił zgłaszający to użytkownik to jeszcze zabraliście mu możliwość usuwania komentarzy w jego wpisach by nie mógł kasować tych które go obrażają xD

#polityka - bo wykop już laskę robi nie tylko pisowi
#bekazkonfederacji - bo widać jaką hipokryzją się wykazują ich zwolennicy
#wykop20togowno - bo nie dość że moderacja zeszła na psy to jeszcze wciąż obrazki we wpisach nie działają poprawnie.

https://wykop.pl/wpis/72393379/kontynuuje-codzienna-przypominajke-ze-nikt-z-ko-po
  • 10
  • Odpowiedz
Nie dość że zbanowaliście kogoś za to co robił zgłaszający to użytkownik to jeszcze zabraliście mu możliwość usuwania komentarzy w jego wpisach by nie mógł kasować tych które go obrażają xD


@barenbrylka: Tak, na pewno "kogoś", a nie ciebie zielonko od 20 minut na wykopie XD. Usuń konto, albo poczekaj na moderacje, żeby ci w tym pomogła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
psycha ci siada


@thorgoth: sugerowanie problemów z głową było jednym ze sposobów walki z przeciwnikami politycznymi w zsrr. Zwolennicy konfederacji widać dalej z tego korzystają ;)
  • Odpowiedz
@barenbrylka: ziomuś, po pierwsze primo, krytykuje publicznie rózne partie korwina prawdopodobnie dłużej niż ty zyjesz
po drugie primo, zacząłeś cisnąć typa od idiotów, skasowali ci post i garnek ci sie zagotował.
bez złych emocji, idź spać
  • Odpowiedz
  • 0
@thorgoth: no i co z tego że krytykujesz? Do czego mam to odnieść?
Poczekaj, jakbym wyzywał cię od idiotów to uważam że mogł byś wyzywać również mnie, tak było by sprawiedliwie. Czy nie? Czy może zacząłbyś mnie wyzywać licząc że odpowiem tym samym i wtedy zgłosisz mnie do moderacji? Którą drogę wybierzesz? I czemu mi rozkazujesz? Może idź bronić konfederatów gdzie indziej?
  • Odpowiedz
@barenbrylka: raz mi zdjęli komentarz w którym napisałem słowo w słowo to samo co autor wpisu tylko zacytowałem inną rzecz więc jedno obrażało neurope drugie konserwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) odwołanie nieprawidłowe
  • Odpowiedz