Wpis z mikrobloga

Używa ktoś jeszcze standardowych kurierów jeśli jest możliwość zamówienia do paczkomatu/innego punktu odbioru? Wiadomo, zdarza się sporo sytuacji, że niestety kurier jest jedynym wyjściem, ale zawsze mnie skręca na samą myśl, że będę musiał się z nimi kontaktować.

Zamówiłem lusterko do auta za pobraniem - łaskawiec zadzownil do mnie po 11. Brak jakiegokolwiek wcześniejszego info, kiedy, co jak. Nie odebrałem, ale oddzwoniłem w ciągu 30 sekund. Oddzwaniałem jeszcze kilka razy, napisalem SMSa. Za każdym razem był dostępny, ale nie odbierał. Wrzucił mi brak kontaktu z odbiorcą. Zadzwoniłem na infolinię, gdzie sami zaproponowali mi złożenie 2x skargi na niego. Skorzystałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kurier #transport
  • 5
@kumpel100: Omijam szerokim łukiem jak tylko mogę, nie ze względu na jakąś niechęć tylko na fakt, że muszę siedzieć w domu i czekać bo może się zjawić kurier, problemu nie ma jeśli są to kurierzy z których do tej pory korzystałem, bo dostaję info, że tego dnia podejmą próbę dostarczenia przesyłki i opcja przełożenia na inny dzień, gorzej jak to jest jakiś twór który nie informuje o tym. Mogę wiedzieć jaki
@kumpel100: Inpost to tylko paczkomat w moim przypadku, myślałem, że i w kwestii dostarczania pod wskazany adres ogarniają ale z tego co piszesz to jednak nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja to kiedyś nie miałem wyjścia więc wybrałem dostawę do Żabki żeby nie czekać na kuriera ani nie korzystać z usług Poczty Polskiej i okazało się, że mi przekierowali na Pocztę, nie wiem z jakiej paki, a