Wpis z mikrobloga

@Erlein: Co w tym takiego? To, żeby dobrze się bawić bez złowrogich i przeszywających spojrzeń niewyżytych inceli i Janów trzeba wprowadzać dni tylko dla kobiet? Sami sobie jesteście temu winni. Wystarczy kontrolować swoje popędy.
@Erlein: Kobiety popierające zakaz aborcji najczęściej ciąża nie dotyczy - tak jak np. Pani Pawlowicz ;)

Jak dla mnie mogą i być tylko dni dla mężczyzn. Podejrzewam jednak, że to nie będzie opłacalne bo większa połowa przychodzi na basen gapić się i ślinić do kobiet niż korzystać z sauny, co jest obrzydliwe.
bo większa połowa przychodzi na basen gapić się i ślinić do kobiet niż korzystać z sauny, co jest obrzydliwe.


@Mamaboss: Jak powiedzieć że nie byłaś nigdy w saunarium, bez mówienia że nie byłaś nigdy w saunarium. Nikt nigdy nikogo tam nie podgląda bo się chodzi tam po coś innego, wymyśliłaś sobie chochoła i z nim walczysz, a takie akcje jak dni tylko dla kobiet tylko tworzą narracje że niby tam wszyscy
@Szalom: Byłam raz na saunie w Polandii i mi to wystarczy. Natomiast w Hiszpanii gdzie obecnie mieszkam nie raz widziałam kobietę opalającą się topless na plaży (zwykłej, publicznej) i na nikim to wrażenia nie robi, ani nikt się gapi. W Polandii natomiast robienie zdjęć ukradkiem czy nachalne gapienie się i ślinienie to norma, nie wspominając o „żarcikach” z podtekstem, co tez jest molestowaniem. Nie życzę sobie takiego zachowania od obcego chłopa
Natomiast w Hiszpanii gdzie obecnie mieszkam nie raz widziałam kobietę opalającą się topless na plaży (zwykłej, publicznej) i na nikim to wrażenia nie robi, ani nikt się gapi


@Mamaboss Dobra wiem że jesteś trollem xD Wiadomo że w Polsce wszędzie robią zdjęcia ukradkiem i się ślinią bo w twojej głowie tak jest to musi być prawda xD

Nikt też nie powiedział że masz znosić takie zachowanie, jeśli ci się nie podoba coś
@ZielonyRozpustnik: Jeszcze gdyby tylko panowie byli chętni na spędzanie czasu w męskim towarzystwie :))) jednak wy spotykacie się tylko i wyłącznie po to, żeby „wyrywać dupeczki” tylko ze z waszego wyrywania nici, bo całe szczęście coraz mniej Polek decyduje się na p0laka.
@Mamaboss: ja chodzilem nie raz z kolegami do sauny i nie bylo zadnego problemu, swietnie sie w swoim towarzystwie bawilismy, nie potrzebowalem do tego gapienia sie na cycki, wrecz nawet by mi glupio bylo. aczkolwiek jeden znajomy mowil, ze podobno niektorzy to nawet w goglach kapielowych chodzili, zeby nie bylo widac ze sie gapia xD ale ile w tym prawdy to nie wiem xd

jednak wy spotykacie się tylko i wyłącznie