Wpis z mikrobloga

Ale się będzie kurzyło jak z mównicy sejmowej Pan Wołoszański będzie tłumaczył miernotom z PiSu historię 20 wieku ʕʔ dobra ramówka się zapowiada na jesień, Pan Wołoszański, Kołodziejczak skaczący sobie do gardła z Kowalskim, a i Petru masakrujący Mentzena (bo Petru dowcipniś jednak startuje do sejmu - z tego samego okręgu co Mentzen, bo jak powiedział - "Chcę z nim walczyć twarzą w twarz")
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
xiv7 - Ale się będzie kurzyło jak z mównicy sejmowej Pan Wołoszański będzie tłumaczył...

źródło: cd644895800edb2dc4e9c31920a88bc6

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@xiv7: Skoro nawet nasz "Ulubiony Boguś" zdecydował się startować to znaczy, że w tym kraju dzieje się bardzo źle bo po co mu to? Dla pieniędzy? Wątpię. Dla sławy? Phi to nawet nie podlega dyskusji, a jednak człowiek który widział wszystko na własne oczy z historii nowoczesnej Polski i nigdy nie mieszał się w politykę uznał, że będzie kandydował i to w takim wieku gdzie już myśli się tylko o odpoczynku.
  • Odpowiedz
Śmieszny jesteś kolego, to prawie jak napisać: Kaczyński ma doktorat z marksizmu (fakt), takie były czasy, chciał coś osiągnąć, a takich ludzi się werbowało/ kazało podpisać cyrograf z automatu aby kontynuować naukę lub ją ukończyć, a podpis sprawiał "jesteś już nasz, mamy Cię".
  • Odpowiedz
Ciekawe czy PiS będzie po nim cisnął, że był agentem SB (do czego się przyznał) czy będą raczej siedzieć cicho mając w swoim składzie kogoś takiego jak np Piotrowicz
  • Odpowiedz
do czego się przyznał


@Alinoe_83: przyznał się po artykule w Rzeczpospolitej. Powstał szum medialny i musiał się do niego odnieść. Dodatkowo głupio się tłumaczył, że chciał zobaczyć jak działają służby od środka xD.
  • Odpowiedz
  • 13
@Pozdrowieniadoczeczenii
no to dawaj wymieniaj. Ja ci wymieniłem komunistycznego prokuratora, jak to nie jest bezpośrednia praca dla prati to nie wiem co jest. Dosyć wysokie stanowisko. Agenci sb to byli na skinienie dla komunistycznego prokuratora. W końcu dla niego pracowali. Ten akurat skazywał opozycjonistow wiec się zgadza.

Dawaj teraz kogoś na podobnym w pzpr z opozycji. Czekam. Będziemy się tak przerzucać, zobaczymy gdzie ich więcej.
  • Odpowiedz