Wpis z mikrobloga

#mecz #pilkanozna #kanalbekowy

Panowie [obniża głos, rozgląda się po studiu, rozkłada ręce], dzisiaj, 17 sierpnia, 3 nasze drużyny grają mecze rewanżowe w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Konferencji. Co do Lecha jestem spokojny, oni mają jakość, doświadczenie, przewyższają Spartak zarówno drużynowo jak i indywidualnie na każdej pozycji. Nawet mimo straty bramki, Spartak nie będzie miał wiele do powiedzenia w rewanżu, John van Brom stworzył bardzo dobrze naoliwioną maszynę, można powiedzieć lokomotywe [heheheh, szeroki uśmiech, rozgląda się po studiu]. Pogón jest dla mnie stracona. Ja wierzyłem w ten projekt, zespół ale mimo tego, ze Kamil Grosicki ciągnie ten klub to z zespołem z Belgii nie mają szans. Kontuzje, transfery, boje się, żeby ten klub nie poszedł w stronę Jagielloni lub Lechii. Szkoda, bo potrafił stworzyć kilku chłopaków, którzy gdzieś tam wyplynęli dalej. Najwieksza zagwodke mam z Legią, czy Kosta Runjaic pokaże że ma w sobie gen zwycięzcy, ten gen który pozwolił mu 2x wygrac z Rakowem Częstochowa w pucharach. Ale na jedno Legia nie może sobie pozwolić - [głos staje się agresywny] na nonszalacje w obronie, dekoncentrację oraz brak zaangażowania. Jeszcze słówko o Kacprze Tobiaszu i już oddaje Tobie głos Michałku. Kacper [patrzy prosto w kamere] - przełóż tę swoją młodzieńczą fantazje, na lepszą grę. Wiem, że Cie na to stać.

Już już Tomeczku, więc kończąc, jak czuje dzisiaj - Lech awans, Legia awans, Pogoń walka o godne pożegnanie z Europą [siada wygodnie na fotelu]
Pobierz pan_trololo - #mecz #pilkanozna #kanalbekowy

Panowie [obniża głos, rozgląda się po s...
źródło: dwisdb
  • 4