Wpis z mikrobloga

Zdarzyła się dziwna sytuacja w moim związku. Od jakiegos czasu chciałem spróbować seksu analnego z moją dziewczyną. Po kilku probach i rozmowach wreszcie się zgodziła jednak pod pewnym nietypowym warunkiem. Otóż ona tez mi chce włożyć w "to" miejsce sztucznego penisa, żebym poczuł jakto jest. Jak ja sie na to zgodzę, to ona tez zgodzi sie ja penetrację analna. Szczerze powiedziawszy nie wiem co o tym myśleć, generalnie jestem otwarty na wszelkie wymysły w sypialni jednak to dla mnie troche za dużo. Z drugiej jednak strony chcialbym uprawiać z nią seks analny, gdyż mega mnie to jara. Dwa wilki walczą wewnątrz mnie i nie mam pojecia jaka podjąć decyzję.

#seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 86
@Kenjiy: Ale uważaj bo jak Ci wsadzi dildosa, spodoba się to potem kupi uprząż. Potem następny etap ewolucji będzie chciała kolegę i potem kolega będzie bzykał ją i Ciebie a Ty ją i potem każdy z każdym XD ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kenjiy: Twoja rózowa nie ma przypadkiem jakiś koleżanek, które mogły jej podpowiedzieć takie rozegranie sprawy? Mój kumpel miał podobną sytuację, ze chciał spróbować analu ze swoją, ta nie chciała się zgodzić, w końcu uległa, ale pod takim warunkiem jak u Ciebie, na co kumpel się zgodził. Finalnie się rozstali bo po wszystkim podczas kłótni wypomniała mu, że jako facet dał się wyruchać w dupę i straciła do niego szacunek. Jej koleżanki
Patrząc z perspektywy racjonalnej bez zamglenia umysłowego wywołanego chcicą i perwersją, to seks analny jest zwyczajnie obrzydliwy. Bez lewatywy skrajnie niehigieniczny, a z lewatywą po prostu niehigieniczny. Dupa nie została stworzona do #!$%@?.
Samiec który godzi się na ruchanie w dupę żeby ruchać w dupę ma co najmniej zadatki na pedała. Nie wiem jak rozepchana musi być partnerka opa, że posuwa się do takich desperackich rozkmin.
@tofu2: to nie musi iść od koleżanek. wiele lasek wpada na ten sam pomysł bo im się myli równość partnerska z równością w łóżku. zgadzam się ze OP musi uważać bo jak na to pójdzie to może mu się rozpaść związek. z drugiej strony może to i lepiej żeby szybciej niż później pozbył się takiej laski która może odwinać taki numer.
się zgodziła jednak pod pewnym nietypowym warunkiem. Otóż ona tez mi chce włożyć w "to" miejsce sztucznego penisa, żebym poczuł jakto jest. Jak ja sie na to zgodzę, to ona tez zgodzi sie ja penetrację analna. Szczerze powiedziawszy nie wiem co o tym myśleć, generalnie jestem otwarty na wszelkie wymysły w sypialni jednak to


@Kenjiy: nie zesraj sie xD