Wpis z mikrobloga

Kupiłem komputer w #komputronik
Zamówiłem też usługę złożenia kompa, bo nie chciało mi się z tym bawić. Miał zostać złożony i sprawdzony.
Przyszedł... z walniętą kartą graficzną. Na ekranie latały jakieś zielone artefakty. Oddałem więc na reklamację, a było to... prawie miesiąc temu. Od tego czasu karta nadal jest w serwisie. W tym tygodniu dostałem informację, że szczęśliwie jest już w drodze z centralnego serwisu, ale ta droga coś długo trwa. Okazuje się, że ma tylko nadany taki status, ale to nie znaczy jeszcze, że wyjechała do mnie. No to sobie jeszcze poczekam.

Tyle dobrego, że na ten czas przełożyłem kartę ze starego komputera, ale tak, kupiłem nowy sprzęt za niemały pieniądz, z którego prawie od miesiąca (minie w przyszłym tygodniu) nie mogę w pełni korzystać. Fajnie, nie powiem.

#komputery #gorzkiezale
  • 7
  • Odpowiedz
Kupiłem komputer w #komputronik

Zamówiłem też usługę złożenia kompa,


@Majku_: no to na przyszłość zamawiaj w bardziej wyrafinowanych miejscach, gdzie jest możliwość poświęcenia większej ilości czasu na dopieszczenie sprzętu, jak np. u mnie:
#majk3lskladapcty
( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie szkoda, bo ktr był kiedyś synonimem jakości, a tu taka kaszana...
  • Odpowiedz
@Majku_: przy nastepnym kompie też myslałem że moze skorzytać z opcji "z montażem" bo jest sporo #!$%@? ze złożeniem PeCeta, grafę bym chyba jednak zamówił gdzie indziej/osobno, taki chytry plan
  • Odpowiedz
  • 0
@majk3l: o panie, żebym ja ten tag znał wcześniej :)
Kolejnego kompa prędko nie kupię, ale będę pamiętał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No właśnie nie spodziewałem się takiej kaszany. Kaszanę miałem dwa lata temu w x-kom, gdzie kupiłem laptopa i nie mogłem zainstalować Windowsa z USB, bo dysk był niewłaściwie sformatowany. Tyle dobrego, że support pomógł elegancko, ale wisiałem na telefonie chyba ze 40 minut.

@Pan_Slon no
  • Odpowiedz