Wpis z mikrobloga

zakup mieszkania jest chyba najgorszym przedsięwzięciem w moim życiu (,)
jak już się zdecydowaliśmy praktycznie to się okazało że wysokie piętra i okna na zachód są podobno słabiutki pomysłem. znalazlam jakieś folie przeciwsłoneczne na okna. ale czy one coś dają to nie wiem.
depresja mi się pogłębia mam wrażenie, a tak się z nowych leków cieszyłam xd
#gownowpis
  • 6
@thisisgood: No ale to nie wiedziałaś, że można sobie rolety zamontować czy klimę, ile Ty masz lat i gdzie Ty żyłaś do tej pory? Zakup mieszkania to w zasadzie tylko wybranie go i zapłacenie...pomyśl jak budujesz dom i musisz ogarniać wszystkie techniczne sprawy, wybory na wcześniejszych etapach, pracę, dom, dzieci, psa i jeszcze budowa..przecież taki problem to nie problem..współczuję Ci mimo wszystko i życzę miłego mieszkania w nowym miejscu.
@fff112: ale wiem, że można i jw - klima jest. po prostu mi trochę smutno, że jak już się przemogłam do np. braku dwustronności i protezy balkonu, to jeszcze się rzecz kolejna pojawiła, której nie przewidziałam, bo nigdy nie miałam takiego problemu. mam nadzieję, że może mi być smutno i tag, który użyłam, pozwala na wylewanie żali. dzięki za życzenia Mirku, też mam nadzieję że będzie milutko :)
budowy domu to