Wpis z mikrobloga

@karol-pascal-okrasa: dzban, zre sterydy a nie trzyma ani treningu ani michy, psuje se zdrowie po nic. nie osiaga nawet w 50% tego co powinien po swoich dawkach. nie mowiac juz o tym ze sie nie bada, po cycach widac ze estro mu #!$%@? bo wisza coraz nizej
  • Odpowiedz
@Major_Gross: nic z tego co napisales nie jest prawda xD stac ci sie moze zawsze dlatego przy sterydach trzeba regularnie chodzic do lekarza i sie badac (raz w miesiacu najlepiej), micha oczywiscie tez sie przeklada na zdrowie, ale jest bardzo istotna dla wynikow sportowych i wygladu. wlosy to rowniez mit. na to czy ci wypadna wlosy czy nie wplyw ma tylko i wylacznie loteria genetyczna. jesli wypadna to idz podziekowac ojcu
  • Odpowiedz
@k-pow: coo???xDD napisałem że trzeba się badać więc napisałeś że to nie prawda...i dodałeś że trzeba się badać. Ciebie major czytać uczył? Włosy wypadną ci od genetyki ale sterydy Ci to mogą przyspieszyc. Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie co napisałem chyba, że już weekend wszedł. (Na to wyglada)
  • Odpowiedz
@Major_Gross: #!$%@? napisales i sie tera #!$%@? xd zwracam honor za wlosy bo napisales ze "moga" a nie ze koniecznie poleca, ale co do pierwszej czesci to wynika z niej ze jak bedziesz trzymal miche to jestes bezpieczny, mimo ze dalej dopisales ze trzeba sie badac xd no i #!$%@?, 1-1 , mozemy oglosic remis i rozejm
  • Odpowiedz
@k-pow: nie no michę to trzymać musisz bo bez sensu brać sterydy bez michy w sumie micha i trening to podstawa a sterydy mogą być dodatkiem a badać z tego co wiem trzeba się często nie tylko kontrolnie ale także w sytuacjach że coś dziwnego dzieje się z organizmem. Ale niech sobie przygłupy jak Pato biorą co chcą XD
  • Odpowiedz