Wpis z mikrobloga

Widzę kompletnie bez echa na wykopie przeszła wiadomość że będzie nowy Bonsoul. Swoją drogą oby Damian nie #!$%@?ął magika bo śledząc jego karierę od wieeeelu lat coraz bardziej jestem zdumiony że jeszcze tego nie zrobił. Dużo zdrowia dla niego i oby jak najwięcej albumów. Lepszy producent w tym stylu niż Soulpete? No nie wiem czy taki istnieje.
https://youtu.be/8IwZMjYIOhE
#polskirap #rap #bonson
  • 5
@Loginconajmniej4znaki: był jeden słabszy bonsoul (Kiwka, fifka, rap do piwka, kompletnie z dupy album z dwoma czy trzema dobrymi trackami). Patrząc po wyświetleniach na yt chyba jednak nikt już tego nie słucha, także nie dziwię się że dali sobie spokój. Trochę szkoda a Trochę fajnie być znowu w takiej niszy jako słuchacz
@Mihajuj: przy Bonsie piłem pierwszą wódę, a było to ponad dekadę temu i mimo wszystko nadal jest jeszcze na scenie. Nie każda kariera musi spektakularnie wystrzelić, miał on swoje lepsze czasy w pierwszej połowie poprzedniej dekady, ale wrócił z czasem do normy. Wielu mu podobnych już dawno odwiesiło majka, on jeszcze przynajmniej coś dłubie.