Wpis z mikrobloga

a tak serio ci stacze lidlowi to jest jedna organizacja czy kilka różnych? Publikują gdzieś sprawozdania? Czy to jest w ogóle uzgodnione z kierownictwem sklepu i na jakim szczeblu? Też mnie to zastanawia kto dokładnie za tym stoi.


@przecietnyczlowiek: @Titufe To są różne organizacje, tak publikują sprawozdania, zresztą sprawozdania nie są tak szczegółowe, to nie jest spis wydatków. Niestety działają legalnie, ale to scam w granicach prawa- pomoc takich organizacji jest
@Szinako Ma bordo bo ma chore obroty wpisów jak na lekko ponad roczne konto. On w kilka miesięcy wykręcił więcej niż większość kilkuletnich kont. To jest niemożliwe by za tym kontem stała jedna osoba.
@PodniebnyMurzyn: jakis czas temu szukalem malego biura, jedno z tych które oglądałem mieściło się w centrum Warszawy, przy ul. Żurawia 6. Pani która oprowadzała mnie po budynku powiedziała że lokal jest jeszcze zajęty, ale chętnie wynajmie, gdyż chcą się pozbyć aktualnych najemców. Najemcami była fundacja prowadzona przez ukraińców "wie Pan, Ci co do puszek pod sklepami zbierają. Liczą te monety, ciągle piją i robią imprezy, wszyscy się skarżą i musimy się