Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałem was zapytać o ewentualną popularność kanału, który skupiał by się na polecaniu "składaków" PC w określonym budżecie lub do określonego celu. Ze względu na to, że za każdym razem kupując kompa dla siebie przekopalem reddit, fora komputerowe i fb na temat opinii o danym podzespole, bo lubię wiedzieć i nie rzucać pieniędzy w błoto to pomyślałem o takim kontencie. Co myślicie? Czy obecne kanały już będzie ciężko przebić choćby waliło partnerstwem na kilometr? #komputery #kiciochpyta #kartygraficzne #procesory #youtube #pcmasterrace #pc #hardware
  • 5
@krzywy_kanister: szukając sprzętu do VR brałem pod uwagę podzespoły o najlepszym zasilaniu sekcyjnym w MOBO, jakości chłodzenia, potencjalnym undervoltingu, TDP i FPS/$ w GPU, opłacalności CPU, sprawdzeniu PSU czy jest na Tier list i obliczaniu zapotrzebowaniu mocy i wiele innych rzeczy.
Także nie odpalałem allegro i wybierałem najtańsze rzeczy. Z samochodem zrobiłbyś tak samo?

@ktomizajalnazwy głównie dlatego wpadłem na taki pomysł, bo oglądając tych kilka dużych kanałów złapałem się na polecaniu
@antarhei: Mi wlasnie brakuje takich porzadnych zestawow gdzie skladajac uwzglednione sa linie pcie, sekcje zasilania, topologia pamieci, kontrolery pamieci w dyskach ssd, jakos budowy danych komponentow, krotka wzmianka o jakosci serwisu danego producenta.

Sam skladam kompa w grudniu i ilosc materialu ktory trzeba przeczytac jest calkiem spora. Gdyby istal taki kanal czy nawet serwis ktory by w punktach ladnie pokazywal plusy i minusy danego komponentu to mysle dalo by rade cos