Wpis z mikrobloga

@LonNon: chcącemu krzywda się nie dzieje
To jest zdarzenie na tej samej zasadzie jak ta zamordowana typa z Grecji. Czy ci bengale powinni ja zabijać? No nie, ale czy ona sama ryzykowała jadąc z nimi po zioło? No oczywiście. Analogicznie ten ksiądz chwaląc plebana na plaży gdzie były rzeczy powinnien liczyć się z latka pedofila, oczywiście nie każdy ksiądz to pedofil, są wyjątki xD
@PurpleHaze jest tylko potwierdzenie, że walił konia. I mi oczywiście też to nie pasuje i dobrze ze dostał mandat. Ale to powód żeby upubliczniać całej Polsce jego wizerunek i od razu urządzać lincz? To jest perfekcyjny przykład tego, że wystarczy że ktoś jest z pewnej grupy społecznej żeby go stygmatyzować. Ksiądz - więc pedofil i walił konia do dzieciaka. I to jeszcze lincz urządziła jakaś radna. Po prostu pięknie
Pobierz Narcyz_ - @PurpleHaze jest tylko potwierdzenie, że walił konia. I mi oczywiście też t...
źródło: temp_file.png6072671369020274863
Czyli co, policja wypisała mandat dla beki, ludzie wezwali policję dla beki, sami salezjanie potwierdzili ten fakt dla beki, a ksiądz tylko rękę w kieszeni trzymał? xDDDDD


Jebnięty czy wynajęty przez Szmateckiego do obrony zboka?


@Lambo994: Po pierwsze patusie to jak cię matka nie potrafiła wychować to zamknij papę a nie wypowiadaj się w internecie.

Po drugie ja nie neguje faktu, że walił konia za co został ukarany mandatem tylko neguje
skąd wiesz że do dzieci walił może naprawdę walił do fal


@LonNon: jak czasem coś jebniecie to aż się żaluzje w oknach same zwijają xD To uczucie kiedy normalnie walisz do fal na plaży, a matka dziecka kapiącego się nieopodal robi aferę, najgorzej xD
@Narcyz_: tego nie wiesz ty ani ja, policja w tym kraju roznie gra i za rozne sznurki jest ciagana.
Troche ciezko mi uwierzyc w to, zeby w srodku lata na plazy nie bylo zadnego dzieciaka. Z drugiej strony to ze stalo 20m dalej, tez nie oznacza ze ksiadz robil sobie dobrze patrzac na to dziecko.

Tylko tak na zdrowy chlopski rozum, tlumaczenie ze do fal, to chyba #!$%@? troche przegiecie paly.
@PurpleHaze dla mnie najgorsze jest od razu wydanie wyroku przez jakąś tępą babę, na dodatek radną i opublikowanie wizerunku człowieka ze swoim werdyktem. Coraz gorzej się dzieje w tym chorym kraju.
opublikowanie wizerunku człowieka ze swoim werdyktem


@Narcyz_: naczy tak miedzy namo mowoc, to ja bym jednach chcial wiedziec, ze nauczyciel mojegp dziecka ma jakoesndziwne odchyly i nie radzi sobie ze swoja seksualnoscia.

Natomoast puszczenie info o pedofilli, bez konkretnych dowodow, majac tylko czyjes slowo. To raczej nie do przyjecia.