Wpis z mikrobloga

To jest pani Dominika, radna Koalicji Obywatelskiej ze Szczecina. Pani Dominika lubi publikować wizerunki i dane osobowe mężczyzn pomówionych o pedofilię przez wściekłe plażowe grażyny. Oskarżony publicznie mężczyzna popełnił samobójstwo. Zapamiętaj twarz pani Dominiki:

#falszyweoskarzenie #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka
sildenafil - To jest pani Dominika, radna Koalicji Obywatelskiej ze Szczecina. Pani D...

źródło: 239448455_1272269863218092_1708764981407645655_n

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • 239
@Lukardio: ja nie wydaję osadów, a przedstawiam fakty:
1. Opublikowała wizerunek i podała dane (imię i naziwsko, zawód, miejsce pracy) - oryginalny post grażyny tego nie zawierał
2. Mężczyzna nie zostal aresztowany ani oskarżony o pedofilię mimo interwencji policji.
3. Zmarł kilkanaście godzin później pod kołami pociągu.

Te fakty każdy sam sobie może zinterpretować
  • Odpowiedz
@sildenafil: ale tak na logikę jeżeli zostajesz o coś oskarżony to raczej próbujesz oczyścić swoje imię, a nie rzucasz się pod pociąg.
Imho jeżeli rzucasz się pod pociąg to jednak możesz coś mieć na sumieniu.
  • Odpowiedz
  • 22
@sildenafil: kolejnym faktem jest, że masturbował się na plaży, czyli miejscu publicznym gdzie znajdują się ludzie w tym dzieci.
  • Odpowiedz
  • 40
@Tommy__: nie kazała. Ale jej nikt nie kazał publikować jego danych osobowych. Tym bardziej, że pojawiają się informacje, że żadnej masturbacji nie było.

Poza tym: to już nie "walić gruchę do dziecka?" Zmieniacie narrację?
sildenafil - @Tommy__: nie kazała. Ale jej nikt nie kazał publikować jego danych osob...

źródło: n

Pobierz
  • Odpowiedz
@Klimbert: jeszcze może być tak że próbujesz udowodnią swoją niewinność.Ale każdy się od ciebie odwrócił nawet żona córki matka.Znajomi wydali na ciębie wyrok zaocznie.Zostaje sznur albo pod koła.
  • Odpowiedz
  • 58
@Klimbert:

ale tak na logikę jeżeli zostajesz o coś oskarżony to raczej próbujesz oczyścić swoje imię

Fałszywe oskarżenie o pedofilię czy gwałt to praktycznie koniec życia. Ludzie, którzy po latach walki z sądzie w końcu udowodnili swoją niewinność i tak nadal są traktowani jako gwałciciele czy pedofile przez swoje środowisko.
  • Odpowiedz
  • 12
@sildenafil nie wiem kto zmienia narrację bo ja się nie wypowiadałem wcześniej na temat tego klechy. No to koleś miał widocznie pecha bo ja wielokrotnie na plaży miałem ręce w kieszeni i bardzo wątpię, że za to dostał mandat xD
  • Odpowiedz
  • 32
@Kai:

kolejnym faktem jest, że masturbował się na plaży

Masturbował się? Jesteś tego na 100% pewien? Są ludzie, którzy wywalają na plaży penisy na widok publiczny i oddają mocz. Dostaliby dokladnie ten sam mandat.
  • Odpowiedz
@sildenafil: na plaży jest od groma zwyroli, zwłaszcza gdy sobie popiją i oczywiście powinni zostać upomnieni/ukarani proporcjonalnie do krzywdy. Natomiast publikacja wizerunku i danych, oraz dokładanie pedofili to już mega sku*wysyństwo. Ta pani powinna ponieść najwyższą możliwą karę.
  • Odpowiedz